رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱
  • الإثنين ۲۷ ذو القعدة ۱۴۴۳
  • 2022 Monday 27 June

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ همزمان با استقبال از فیلم سینمایی «مجبوریم» تازه ترین فیلم سینمایی رضا دُرمیشیان، پوستر تازه این فیلم به طراحی مهدی فاتحی رونمایی شد. «مجبوریم» با وجود سالن‌ و سانس‌های کم پرمخاطب‌ترین فیلم اجتماعی روی پرده سینماهای سراسر کشور است. ۱۰ در صد از عواید فروش فیلم […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ همزمان با استقبال از فیلم سینمایی «مجبوریم» تازه ترین فیلم سینمایی رضا دُرمیشیان، پوستر تازه این فیلم به طراحی مهدی فاتحی رونمایی شد.

«مجبوریم» با وجود سالن‌ و سانس‌های کم پرمخاطب‌ترین فیلم اجتماعی روی پرده سینماهای سراسر کشور است.

۱۰ در صد از عواید فروش فیلم «محبوریم» در سینماهای سراسر کشور زیرنظر «لیلا ارشد» برای زنان کارتن خواب، بی سرپرست و بدسرپرست هزینه خواهد شد.

«مجبوریم» پنجمین فیلم بلند سینمایی رضا دُرمیشیان پس از فیلم های «بغض»، «عصبانی نیستم!»، «لانتوری» و «یواشکی» است.

این فیلم برنده پنج جایزه بین المللی است که در این میان سه جایزه بین‌المللی آن، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در کشورهای ایتالیا، هلند و فرانسه است.

فاطمه معتمدآریا، نگار جواهریان، پارسا پیروزفر، بهمن فرمان آرا،پردیس احمدیه،مجتبی پیرزاده،بابک کریمی ،همایون ارشادی، پریوش نظریه،رضا بهبودی، احمد حامد، مریم بوبانی، شراره رنجبر ،یاسمین پازوکی ،حسام زارع مقدم و… با حضور: ژاله علو از بازیگران «مجبوریم» هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار