رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
  • الخميس ۰ ذو الحجة ۱۴۴۳
  • 2022 Thursday 30 June

فیلم کوتاه «خداحافظ المپیک» فیلمی در ژانر ورزش به کارگردانی مجتبی پوربخش است که از امروز به صورت اختصاصی در بخش فیلم‌های کوتاه پلتفرم فیلیمو اکران می‌شود. به نقل از روابط عمومی فیلم، این فیلم کوتاه تاکنون در جشنواره‌های متعدد بین‌المللی ازجمله در کشورهای آمریکا، چین، کانادا، ایتالیا، پرتغال، مجارستان و… حضور داشته و عناوین […]

فیلم کوتاه «خداحافظ المپیک» فیلمی در ژانر ورزش به کارگردانی مجتبی پوربخش است که از امروز به صورت اختصاصی در بخش فیلم‌های کوتاه پلتفرم فیلیمو اکران می‌شود.

به نقل از روابط عمومی فیلم، این فیلم کوتاه تاکنون در جشنواره‌های متعدد بین‌المللی ازجمله در کشورهای آمریکا، چین، کانادا، ایتالیا، پرتغال، مجارستان و… حضور داشته و عناوین مختلفی را کسب کرده است.

«خداحافظ المپیک» که برگرفته از یک اتفاق واقعی است، داستان دختر قایقرانی را روایت می‌کند که در مسیر المپیک با چالش‌های فراوانی مواجه می‌شود و….

نویسندگی فیلم «خداحافظ المپیک» را بهنام بروجردی برعهده دارد و رامین راستاد، فرج‌الله گلسفیدی، هومن جوادی، مهری آل‌آقا، طاهره عموزاده، اصغر سندوسی، مرتضی قدیری، جابر وثوق، علیرضا شهرستانی و مریم جهانی بازیگران این فیلم کوتاه هستند. مجید گل‌سفیدی به‌عنوان تصویربردار و بابک زرین به‌عنوان آهنگساز در این فیلم با مجتبی پوربخش همکاری کرده‌اند.

علاقه‌مندان به فیلم‌های کوتاه می‌توانند فیلم «خداحافظ المپیک» را از روز سه‌شنبه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۱ در پلتفرم فیلیمو تماشا کنند.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار