رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۳ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 29 September
  • سه شنبه 7 تیر 1401 - 13:29
  • کد خبر : 100460
  • تئاتر
  • چاپ خبر : استادیوم آزادی را بدهند قول می‌دهم یک شب کنسرت نمایش «سی‌صد» را رایگان برگزار کنم

محمدحسین توتونچیان تهیه کننده موسیقی گفت که اگر مسئولان استادیوم آزادی را به او بدهند کنسرت نمایش «سی‌صد» را رایگان برگزار می‌کند. «صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است که با بخش های «گزارش»، «موسیقی فیلم»، «تکمیل شعر»، «ترکیب ترانه»، «نمایش ترانه» و «مهمان ویژه» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۹ راهی آنتن رادیو […]

محمدحسین توتونچیان تهیه کننده موسیقی گفت که اگر مسئولان استادیوم آزادی را به او بدهند کنسرت نمایش «سی‌صد» را رایگان برگزار می‌کند.

«صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است که با بخش های «گزارش»، «موسیقی فیلم»، «تکمیل شعر»، «ترکیب ترانه»، «نمایش ترانه» و «مهمان ویژه» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۹ راهی آنتن رادیو صبا می‌شود.

محمدحسین توتونچیان تهیه کننده موسیقی در گفتگو با برنامه «صباهنگ» درباره افزایش قیمت بلیت کنسرت ها عنوان کرد: هزینه تمام شده برگزاری کنسرت برای تهیه کنندگان چند برابر شده است و درنتیجه هزینه هایی مثل اجاره بهای سالن ها، هزینه های نور و تجهیزات و اجرای هنرمندان منجر به افزایش قیمت بلیت ها شده است.

او در این گفتگو درباره کنسرت نمایش «سی‌صد» توضیح داد: این کنسرت نمایش که هم اکنون در حال برگزاری در کاخ موزه سعدآباد است برای حضور دوستداران فرهنگ و هنر بلیت های ۷۰ هزار تومانی نیز در نظر گرفته است و برای تماشای این نمایش در فضای باز محوطه کاخ سعدآباد نیز سازه‌هایی با ظرفیت ۴۰۰۰ صندلی ساخته شد که این سازه‌ها به گونه‌ای طراحی شدند که تمام مخاطبان و در هر جایگاهی که بلیت تهیه کرده‌ باشند، بتوانند به صحنه اشراف داشته باشند و از نمایش لذت ببرند.

محمدحسین توتونچیان در پایان با یک پیشنهاد مسئولان حوزه موسیقی را به چالش دعوت کرد و گفت: من از آنتن همین شبکه اعلام می‌کنم که تمام هزینه های بازیگران، گروه حرکت و اجرای یک شب کنسرت نمایش «سی صد» را تقبل می‌کنم و کنسرت رایگان برگزار می‌کنم، در صورتی که ورزشگاه آزادی را برای یک اجرا به ما بدهند.

«صباهنگ» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه به تهیه کنندگی رضا عزتی و اجرای مهبد قناعت پیشه از رادیو صبا پخش می‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار