رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الخميس ۲۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 18 August

نماینده جانی دپ مذاکره این بازیگر برای ایفای مجدد نقش جک اسپارو را رد کرد. به نقل از نیویورک پست، نماینده جانی دپ ستاره مشهور سینمای جهان، مذاکره این بازیگر برای ایفای مجدد نقش کاپیتان جک اسپارو را در فرنچایز «دزدان دریایی» رد کرد. نماینده دپ به فاکس نیوز دیجیتال گفت: جانی دپ در حال مذاکره برای […]

نماینده جانی دپ مذاکره این بازیگر برای ایفای مجدد نقش جک اسپارو را رد کرد.

به نقل از نیویورک پست، نماینده جانی دپ ستاره مشهور سینمای جهان، مذاکره این بازیگر برای ایفای مجدد نقش کاپیتان جک اسپارو را در فرنچایز «دزدان دریایی» رد کرد.

نماینده دپ به فاکس نیوز دیجیتال گفت: جانی دپ در حال مذاکره برای ایفای نقش کاپیتان جک اسپارو در مجموعه «دزدان دریایی کارائیب» نیست.

این تکذیب در پی گزارشی از سایت شایعه‌پردازی استرالیایی Poptopic منتشر شد که ادعا می‌کرد دپ ۵۹ ساله در حال بستن قرارداد ۳۰۱ میلیون دلاری با دیزنی برای حضور در ششمین قسمت فیلم های «دزدان دریایی» است. این رسانه استرالیایی این اطلاعات را به یکی از افراد داخلی صنعت فیلم نسبت داده بود.

این شایعات در حالی منتشر شد که پیش از این جری بروکهایمر تهیه کننده فیلم های «دزدان دریایی کاراییب» نیز در مصاحبه با ساندی تایمز به طرفداران این مجموعه سینمایی اعلام کرده بود که در حال حاضر جانی دپ در آینده این فرنچایزِ دیزنی جایی ندارد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار