رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 6 October

مستند “بی قرار” به کارگردانی سید احمد معصومی نژاد و بر اساس زندگی شهید مدافع حرم علی امرایی پنجشنبه ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، در این مستند با خانواده، دوستان و همرزمان شهید در مورد ابعاد مختلف شخصیت شهید امرایی […]

مستند “بی قرار” به کارگردانی سید احمد معصومی نژاد و بر اساس زندگی شهید مدافع حرم علی امرایی پنجشنبه ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، در این مستند با خانواده، دوستان و همرزمان شهید در مورد ابعاد مختلف شخصیت شهید امرایی و شرح فعالیتهایی که ایشان داشتند گفتگو شده است.
شهید علی امرایی متولد ۱۱ دیماه سال ۱۳۶۴ در شهر ری چشم به جهان گشود. از همان دوران کودکی بهمراه پدر ومادرش در فعالیتهای مساجد و هیئات مذهبی شرکت می کرد تا بدانجا که دوران نوجوانی او در این محیط ها سپری شد. وی بعد از مدتی پرچمدار فعالیتهای مذهبی و فرهنگی در محله و منطقه سکونت خود شد.
وی بدلیل قابلیت هایی که از خود در هدایت کودکان و نوجوانان نشان داد به فرماندهی پایگاه بسیج مسجد سیدالشهدا (ع) شهرری نیز منصوب گردید.
شهید امرایی در کنار کارهای فرهنگی فعالیتهایی عام المنفعه در راستای کمک به خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست نیز انجام می داد.
بعد از شروع تحرکات تکفریری ها در منطقه، شهید علی امرایی که از سال ۸۸ در کسوت نیروهای سپاه قدس فعالیت
می کرد در چندین نوبت به سوریه اعزام و سرانجام در اول تیرماه سال ۱۳۹۴ به همراه دو همرزمش شهیدان حسن غفاری و محمد حمیدی در منطقه درعای سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار