رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور با نام «شهر تی وی» با حضور احمد وحیدی (وزیر کشور)، مهدی جمالی نژاد(رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و جمعی از مسئولان کشوری در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران افتتاح شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شهر تی وی، این تلویزیون اینترنتی با هدف […]

نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور با نام «شهر تی وی» با حضور احمد وحیدی (وزیر کشور)، مهدی جمالی نژاد(رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و جمعی از مسئولان کشوری در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران افتتاح شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شهر تی وی، این تلویزیون اینترنتی با هدف نمایش جاذبه های طبیعی و گردشگری، ویژگی ها و آدب و رسوم مردم شهرهای مختلف و توانمندی‌های آنها وهمچنین فراهم کردن بستری برای معرفی کسب و کارها و اشتغالزایی در«سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» سعی دارد تا به توسعه فرهنگی و اقتصاد شهرهای کشور کمک کند.

به گفته سعید مرادی مدیر تلویزیون اینترنتی شهر تی وی، شبکه های تلویزیونی اینترنتی درجهان امروزرسانه ای، ضرورتی اجتناب ناپذیراست ویک پنجرۀ فرصت برای حوزه های دانش بنیان وشبکه هوشمندشهری به شمار می رود.

گفتنی است شهر تی وی به همت یک شرکت فناور راه اندازه شده و سعی دارد تا در حوزه معرفی شهر های ایران و توسعه صنعت و گردشگری فعالیت جدی داشته باشد.

یادآور می شود شهر تی وی با مجوز رسمی صداوسیمای جمهوری اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر راه‌اندازی شده است و از طریق آدرس https://shahrtv.com قابل مشاهده است.

 

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار