رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

مجله عصرگاهی «باشگاه امید» به تهیه کنندگی علیرضا صادقی از تاریخ ۱۹ تیر هر روز ساعت ۱۹ از شبکه امید پخش می­ شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مجله عصرگاهی «باشگاه امید» از تازه­ های شبکه امید همزمان با عید قربان و شروع شدن جشنواره تابستانه این شبکه از […]

مجله عصرگاهی «باشگاه امید» به تهیه کنندگی علیرضا صادقی از تاریخ ۱۹ تیر هر روز ساعت ۱۹ از شبکه امید پخش می­ شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مجله عصرگاهی «باشگاه امید» از تازه­ های شبکه امید همزمان با عید قربان و شروع شدن جشنواره تابستانه این شبکه از یکشنبه ۱۹ تیر هر روز ساعت ۱۹ به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه امید می­ رود.

«باشگاه امید» به تهیه­ کنندگی علیرضا صادقی و اجرای مشترک حامد مدرس، حسام نام­آور، مریم قاسمی، هر روز با پیگیری اخبار و اتفاقات نوجوانان و دعوت از مهمانانی که دغدغه­مند نوجوان هستند یا خود نوجوانان، قصد دارد تعامل مخاطب را با شبکه امید پررنگ­تر کند.

از رویکردهای این برنامه پیشران تحول بودن و شرکت دادن هرچه بیشتر نوجوانان در این برنامه است، که این مهم با همراه شدن نوجوانان با کمپین­ ها و رویدادها انجام خواهد شد.

«باشگاه امید» هر روز شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۹ از تاریخ ۱۹ تیر ۱۴۰۱ مصادف با عید قربان با برنامه­ های شاد روی آنتن شبکه امید می­ رود.

بخشی از عوامل «باشگاه امید» عبارتند از: تهیه­ کننده: علیرضا صادقی، سردبیران: مجید یحیایی و امیرحسین ثقفی، مجریان: حامد مدرس، حسام نام­آور، مریم قاسمی، نویسندگان: امیرحسین مرزبان، نگار رشتبری، فاطمه رضوانی­فر، مدیر تولید: حمید خزائی، مشاور پروژه: مهدی کاشفی ­فرد، مریم مومن­ زاده، روابط عمومی: فاطمه تقوا، مسئول فضای مجازی: علی عالیشوندی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار