رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 6 October

تصویربرداری سریال «شهباز» به کارگردانی حمیدرضا لوافی، تهیه کنندگی امیرحسین آشتیانی پور و مهدی علینقی پور و نویسندگی مینا خدیوی در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در این سریال معمایی و پلیسی با […]

تصویربرداری سریال «شهباز» به کارگردانی حمیدرضا لوافی، تهیه کنندگی امیرحسین آشتیانی پور و مهدی علینقی پور و نویسندگی مینا خدیوی در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در این سریال معمایی و پلیسی با موضوع فضای مجازی و سایبری گروهی ۴ نفره موسوم به شهباز حملات سایبری را پیگیری و خنثی می کنند.
در مجموعه تلویزیونی شهباز هنرمندانی همچون آرش مجیدی، رضا داودنژاد، علیرضا آرا، میلاد میرزایی، مهدخت مولایی، نیما نادری، سیروس همتی، فاطیما بهارمست، غزال نظر، پاوان افسر ایفای نقش می‌کنند.
سریال «شهباز» یکی از مجموعه‌های تلویزیونی پر لوکیشن است که عوامل آن علاوه بر حضور در تهران به شهرهای قزوین، رودبار و کیش نیز مسافرت می‌کنند و گروه تولید اکنون درغرب تهران مشغول ضبط سکانس‌هایی از سریال هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار