رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۶ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 14 August

معاون سیما در حکمى محمد صادق باطنی را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست شبکه کودک منصوب کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، محسن برمهانی معاون سیما در حکمى محمد صادق باطنی را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست شبکه کودک منصوب کرد. بهره‌گیری از دانش تعلیم و تربیت […]

معاون سیما در حکمى محمد صادق باطنی را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست شبکه کودک منصوب کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، محسن برمهانی معاون سیما در حکمى محمد صادق باطنی را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست شبکه کودک منصوب کرد.

بهره‌گیری از دانش تعلیم و تربیت اسلامی و اصول روانشناسی کودک برای انتقال مفاهیم ناب اسلامی و تربیت کودک شاد، شکوفا و آرمان‌گرا ، طراحی نقشه راه جامع شبکه برای رسیدن به اهداف سند تحول رسانه ملی در حوزه کودک از طریق هم‌افزایی ظرفیت‌های ساختاری و محتوایی در دو حوزه کودک و نوجوان و راه‌اندازی شورای تخصصی در این حوزه ، در اولویت قرار دادن محتوا در تولید و تأمین آثار ویژه کودکان و توجه به شکل‌گیری و ارتقای دو عنصر هویت و عدالت در مخاطبان ، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های هنرمتعهد در حوزه کودک و مراکز فعال در این زمینه برای تولید برنامه‌های فاخر، تدوین سند و اجرای سازوکارهای بازارسازی فرهنگی موثر برای شخصیت‌ها و قهرمان‌های هویت‌ساز ایرانی- اسلامی از جمله مواردی است که در حکم محسن برمهانی معاون سیما خطاب به سرپرست شبکه کودک بر آن ها تاکید شده است.

محمد صادق باطنى هم اکنون مدیر شبکه امید سیماست.

معاون سیما همچنین در این حکم از زحمات و خدمات موثر و تعیین‌کننده‌ی محمد سرشار در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار