رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 6 October
مدیر کل دفتر مطالعات و دانش سینمایی سازمان سینمایی اعلام کرد:

برخورد جدی با آموزشگاه ‌های آزاد سینمایی فاقد مجوز

برخورد با آموزشگاه ‌های آزاد سینمایی فاقد مجوز در دستور کار اداره مطالعات و دانش سینمایی، سازمان سینمایی کشور قرار گرفته و طبق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی ،جعفر انصاری‌فر، مدیر کل دفتر مطالعات و دانش سینمایی، سازمان سینمایی کشور در […]

برخورد با آموزشگاه ‌های آزاد سینمایی فاقد مجوز در دستور کار اداره مطالعات و دانش سینمایی، سازمان سینمایی کشور قرار گرفته و طبق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی ،جعفر انصاری‌فر، مدیر کل دفتر مطالعات و دانش سینمایی، سازمان سینمایی کشور در خصوص سیاست‌ها و خط مشی‌های جدید سازمان در آموزشگاه‌های آزاد سینمایی گفت: یکی از مهمترین آسیب‌های موجود فعالیت آموزشگاه‌های سینمایی بدون مجوز وزارت ارشاد در سطح تهران و استان‌ها است که با هماهنگی‌های صورت گرفته با نهادهای نظارتی و مرجع انتظامی، در صورت شناسایی هر یک از این واحدها اقدام سریع برای معرفی به اداره اماکن ناجا صورت گرفته و طبق قانون با متخلفان برخورد می‌شود.

انصاری‌فر اظهار داشت: در حال حاضر بیشترین شکایت‌های مربوط به آموزشگاه‌های فاقد مجوز است که با همکاری مردمی فرصت تخلف از آنها گرفته خواهد شد. این در حالی است که خانواده‌‌ها و علاقمندان به آموزش های سینمایی نیز باید قبل از هر اقدامی از طریق سایت سازمان سینمایی نسبت به اخذ مجوز این آموزشگاه‌ها اطمینان حاصل کرده و در صورت عدم وجود مجوز، گزارش لازم را به نیروی انتظامی یا سازمان ارائه دهند.

مدیر کل دفتر مطالعات و دانش سینمایی، سازمان سینمایی کشور عنوان کرد: اقدامات نظارتی از آموزشگاه‌های دارای مجوز به صورت مستمر در این معاونت انجام می‌شود و در صورت وصول شکایت به حراست یا دفتر مطالعات بررسی و برخورد سریع با تخلف انجام می‌شود.

وی در پایان اظهار داشت: صدور کارت صلاحیت تدریس استادان و مربیان آموزشگاه و رتبه بندی آموزشگاه‌های آزاد سینمایی و استاندارد سازی سرفصل دروس دوره‌های سینمایی، در دستور کار است که بعد از تصویب اعلام و اجرا خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار