رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۶ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 14 August

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال«مستوران» پربیننده ترین سریال سیما در نیمه اول تیر سال ۱۴۰۱ بوده‌ است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش‌ شده در نیمه اول تیر سال ۱۴۰۱، سریال«مستوران» از شبکه یک با  […]

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال«مستوران» پربیننده ترین سریال سیما در نیمه اول تیر سال ۱۴۰۱ بوده‌ است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش‌ شده در نیمه اول تیر سال ۱۴۰۱، سریال«مستوران» از شبکه یک با  ۱۵/۴ درصد مخاطب، پر بیننده‌تر از سایر سریال‌ها بوده‌ است.
بر اساس این نظر سنجی این سریال رضایت ۶۹/۹ درصدی بینندگان را در حد«زیاد» کسب کرده‌ است.
همچنین سریال‌های «تازه وارد» از شبکه سه با ۱۰/۴ درصد بیننده و کسب رضایت ۶۳/۵ درصدی آنان؛ و «وضعیت زرد ۲» از شبکه دو با ۹/۸ درصد ، «آقای قاضی» از شبکه دو با ۹/۶ درصد، «داستان یک شهر» از شبکه پنج با ۳/۵ درصد و سریال «آغاز» از شبکه چهار با ۱/۲ درصد بیننده در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
در این نظرسنجی، میزان بیننده‌های سریال‌های تکراری سیما در نیمه اول تیر ۱۴۰۱ نیز بررسی شد. از میان سریال‌های تکراری، سریال «ستایش ۳» از شبکه آی فیلم با ۲۶/۳ درصد مخاطب، پر بیننده‌ترین سریال تکراری بوده‌ است. همچنین ۸۶/۲ درصد بینندگان سریال «ستایش ۳» از این سریال در حد«زیاد» رضایت داشته‌اند.
بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات، سریال «حکم رشد» با ۲۴/۳ درصد مخاطب، پربیننده‌ترین سریال سیما در نیمه دوم خرداد سال ۱۴۰۱ بوده‌ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار