رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۶ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 14 August

تصویربرداری مجموعه مستند «شیفت کاری» به تهیه‌کنندگی حمید یادروج و کارگردانی محمد مرادی‌فخر درباره تلاش همه کادر درمان در دوران کرونا به پایان رسید. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، «حمید یادروج» تهیه‌کننده مجموعه مستند «شیفت کاری» با اعلام این خبر افزود: تصویربرداری این مجموعه مستند ۱۰ قسمتی از اوایل […]

تصویربرداری مجموعه مستند «شیفت کاری» به تهیه‌کنندگی حمید یادروج و کارگردانی محمد مرادی‌فخر درباره تلاش همه کادر درمان در دوران کرونا به پایان رسید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، «حمید یادروج» تهیه‌کننده مجموعه مستند «شیفت کاری» با اعلام این خبر افزود: تصویربرداری این مجموعه مستند ۱۰ قسمتی از اوایل اردیبهشت ماه آغاز و پس از ۳۶ جلسه تصویربرداری روز گذشته به پایان رسید.
وی در ادامه افزود: در این مجموعه که به موضوع کرونا پرداخته می شود، برخلاف بسیاری از فیلم‌ها و مستندها که فقط به تلاش پزشکان و پرستاران می‌پردازد، در هر قسمت به یکی از حرفه‌های مرتبط با پزشکی مثل بیماربر، نمونه‌گیر آزمایشگاه، راننده آمبولانس، متصدی رختشورخانه، متصدی سردخانه، نگهبان و … پرداخته شده است. البته در این مستند به پزشکان و پرستاران که در خط مقدم این جبهه فعالیت می‌کردند، توجه ویژه‌ای شده است.
یادروج در ادامه بیان داشت: در این مجموعه که در قالب مستند داستانی ساخته می‌شود، علاوه بر شخصیت‌های واقعی که اتفاقات قابل تاملی در دوران کرونا برای آن‌ها افتاده، شاهد حضور بازیگران تئاتری هم هستیم که بر اساس داستان های واقعی در این سریال مستند ایفای نقش می‌کنند.
تهیه‌کننده و کارگردان مستند تحسین شده «پسر را ببین، پدر را تصور کن» (بابا رجب) با تشکر از حمایت و همراهی مدیریت شبکه دو سیما و مدیریت گروه خانواده این شبکه، افزود: همزمان با تصویربرداری، تدوین این سریال مستند انجام شد و تاکنون حدود ۵ قسمت از این سریال در مراحل نهایی آماده‌سازی است و تدوین قسمت‌های دیگر نیز ادامه دارد.
حمید یادروج در پایان با تشکر ویژه از مدیریت بیمارستان یاس و پرسنل این بیمارستان در همراهی با این پروژه، به مشکلات کار در محیط بیمارستانی اشاره کرد و گفت: در طول کار یکی از پزشکان و دو نفر از بازیگران و چند نفر از گروه تولید به کرونا مبتلا شدند و این موضوع روند تولید کار را کند کرد.
مجموعه مستند «شیفت کاری» به تهیه‌کنندگی حمید یادروج در گروه خانواده شبکه دو سیما و به سفارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می‌شود.
عوامل این مجموعه عبارتند از:
تهیه‌کننده: حمید یادروج، نویسنده و کارگردان: محمد مرادی فخر، تصویربردار: حسین میرزایی، علی کوچک‌خانی، مدیر تولید: وحید یادروج، تدوین: محمد مرادی‌فخر، صدابردار: محمد زمانی، دستیار تصویر: مرتضی حفار، هماهنگی: سعید شهرابی فراهانی دستیار کارگردان: الیاس محسنی، مشاور تهیه: محمدحسین ولایتی، روابط عمومی: سامان سلیمی، عکاس: سید حمیدرضا هاشمی، دستیار تهیه: مجید محبی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار