رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۶ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 14 August

مستند «چامون» به کارگردانی آرمان قلی‌پور دشتکی سه‌شنبه چهارم مردادماه در سالن حقیقت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی نمایش داده می‌شود. به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، عشایر بختیاری بزرگترین عشایر ایران هستند که همه‌ساله در فصل بهار منطقه قشلاقی خوزستان را برای دسترسی به آب […]

مستند «چامون» به کارگردانی آرمان قلی‌پور دشتکی سه‌شنبه چهارم مردادماه در سالن حقیقت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی نمایش داده می‌شود.

به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، عشایر بختیاری بزرگترین عشایر ایران هستند که همه‌ساله در فصل بهار منطقه قشلاقی خوزستان را برای دسترسی به آب و علف تازه به منطقه ییلاقی در چهارمحال و بختیاری ترک می‌کنند. با شیوع ویروس کرونا دولت برای جلوگیری از سرایت این بیماری، کوچ بهار عشایر را با دو ماه تاخیر اعلام کرد. عشایر که در دشت‌های خشک و بی‌آب خوزستان مانده بودند برای زنده ماندن دام‌های خود چاره‌ای جز کوچ نداشتند. «چامون» درباره این موضوع است.

«چامون» ساعت ۱۷:۳۰ نمایش داده شده و پس از آن با حضور کارگردان و محمد مقدم کارشناس-مجری جلسه، درباره آن صحبت خواهد شد. «چامون» از سه شنبه چهارم مردادماه در پلتفرم هاشور به صورت آنلاین اکران می‌شود. حضور علاقه‌مندان در این جلسه آزاد است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار