رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 6 October

برنامه «بحث روز» چهارشنبه ۱۹ مرداد ، به بررسی آخرین تحولات میدانی غزه و عملکرد جبهه مقاومت در پاسخ به حملات وحشیانه رژیم صهیونسیتی می پردازد. به گزارش سینماخانه و به نقل از شبکه رادیویی ایران ،باریکه غزه طی چند روز گذشته در شرایطی شاهد حملات وحشیانه نظامیان صهیونیست بود که به اعتقاد کارشناسان، تل […]

برنامه «بحث روز» چهارشنبه ۱۹ مرداد ، به بررسی آخرین تحولات میدانی غزه و عملکرد جبهه مقاومت در پاسخ به حملات وحشیانه رژیم صهیونسیتی می پردازد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از شبکه رادیویی ایران ،باریکه غزه طی چند روز گذشته در شرایطی شاهد حملات وحشیانه نظامیان صهیونیست بود که به اعتقاد کارشناسان، تل آویو بار دیگر گرفتار خطای محاسباتی شده است و باید همانند دور قبل از جنگ ۱۲ روزه، خود را برای رویارویی با کل جبهه مقاومت آماده کند.
در شرایطی که رژیم صهیونسیتی زیر فشار ضربات دفاعی مقاومت درخواست آتش بس کرده ، تشدید حملات هوایی به غزه، احتمال وقوع فاجعه انسانی در این منطقه را به مرحله هشدار رسانده است.
فاطمه عبدالوند سردبیر برنامه «بحث روز» بیان کرد: بررسی علل و عوامل تجاوز اخیر اسرائیل به غزه با توجه به تحولات منطقه و نظام بین‌الملل و همچنین مشکلات داخلی این رژیم و اینکه چرا اسرائیل این بار جهاد اسلامی را نشانه رفته است از محورهای مورد بحث در برنامه خواهد بود.
وی ادامه داد: دکتر حسین آجرلو مدیر گروه غرب آسیا در موسسه مطالعات غرب آسیا دانشگاه تهران، مهمان کارشناس حاضر در این برنامه به بررسی ابعاد مختلف این موضوع می پردازد و به سوالات شنوندگان در این خصوص پاسخ خواهد داد.
گفتنی است «بحث روز» به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای محمدرضا قربانی چهارشنبه ها ساعت ۱۱:۴۰ از رادیو ایران پخش می شود

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار