رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
  • الإثنين ۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 26 September

وینس گیلیگان اعلام کرد پایان سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» پایان دنیای «بریکینگ بد» است. به نقل از ددلاین، به گفته وینس گیلیگان و پیتر گولد خالقان مجموعه «بهتره با ساول تماس بگیری»، با پایان یافتن این سریال، دنیای «بریکینگ بد» نیز به پایان می رسد. گیلیگان و گولد در گفتگویی که در پنل مجازی TCA داشتند، […]

وینس گیلیگان اعلام کرد پایان سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» پایان دنیای «بریکینگ بد» است.

به نقل از ددلاین، به گفته وینس گیلیگان و پیتر گولد خالقان مجموعه «بهتره با ساول تماس بگیری»، با پایان یافتن این سریال، دنیای «بریکینگ بد» نیز به پایان می رسد.

گیلیگان و گولد در گفتگویی که در پنل مجازی TCA داشتند، گفتند که هیچ برنامه ای برای ساختن سریال دیگری با محوریت «بریکینگ بد» ندارند، اگرچه به این نکته نیز اشاره کردند که هرگز نگویید هرگز.

گیلیگان در این باره گفت: من بعد از پایان «بریکینگ بد»، «ال کامینو» را ساختم و به آن نیز افتخار می کنم. اما فکر می کنم باید آدم بداند که چه موقع مهمانی را ترک کند، نمی خواهم کسی باشم که مورد تمسخر قرار می گیرد.

این فیلمساز تاکید کرد: من در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام کارهای بیشتر در جهان «بریکینگ بد» ندارم. می دانم که احتمالا در پایان سریال «بریکینگ بد» هم همین جواب را داده بودم.

«بهتره با ساول تماس بگیری» در روز ۱۵ آگوست پس از ۶ فصل و ۶۳ اپیزود (یک اپیزود بیشتر از بریکینگ بد) به پایان می رسد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار