رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
  • الأحد ۶ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 2 October

بیست و ششمین قسمت از برنامه تاریخی «سرچشمه»،یکشنبه ۲۳ مرداد ماه ساعت ۲۱ به تبیین و تحلیل مفاد قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت در ۲۷ تیر سال ۱۳۶۶ می پردازد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، در برنامه پیش روی “سرچشمه” این هفته محمد درودیان، پژوهشگر و نویسنده دفاع مقدس […]

بیست و ششمین قسمت از برنامه تاریخی «سرچشمه»،یکشنبه ۲۳ مرداد ماه ساعت ۲۱ به تبیین و تحلیل مفاد قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت در ۲۷ تیر سال ۱۳۶۶ می پردازد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، در برنامه پیش روی “سرچشمه” این هفته محمد درودیان، پژوهشگر و نویسنده دفاع مقدس مهمان حضوری این برنامه خواهد بود تا درباره شرایط ایران و عراق در آن دوره و پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ با هدف پایان دادن به جنگ ایران و عراق گفتگو نماید.
“سرچشمه” کاری از گروه تلویزیونی بسیج صداوسیما و گروه سیاسی شبکه پنج به تهیه‌کنندگی امیرعلی آزادی و اجرای حسین جودوی است که موضوعات مختلف تاریخ انقلاب را با حضور شاهدان عینی و کارشناسان آن موضوع بررسی و برای اولین بار فیلم‌های کمتر دیده شده تاریخ انقلاب اسلامی ایران را منتشر می‌کند.
برنامه «سرچشمه» یکشنبه ها ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان خواهدشد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار