رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July
  • دوشنبه 31 مرداد 1401 - 14:17
  • کد خبر : 104657
  • تئاتر
  • چاپ خبر : پیش فروش بلیت «شاه مردنی هیچ کجا» آغاز شد

همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «شاه مردنی هیچ کجا» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محمد مروج پیش فروش بلیت این اثر نمایشی از ساعت ۱۳ روز دوشنبه (۳۱مرداد) در سایت تیوال آغاز خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه پروژه، همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «شاه مردنی هیچ کجا» […]

همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «شاه مردنی هیچ کجا» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محمد مروج پیش فروش بلیت این اثر نمایشی از ساعت ۱۳ روز دوشنبه (۳۱مرداد) در سایت تیوال آغاز خواهد شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه پروژه، همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «شاه مردنی هیچ کجا» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محمد مروج پیش فروش بلیت سه روز نخست این اثر نمایشی از ساعت ۱۳ روز دوشنبه (۳۱مرداد) در سایت تیوال آغاز خواهد شد.
بهنام شرفی، امیرحسین شفیعی، نسترن ابراهیم‌زاده، امیرعباس خراسانی، صدف برجسته و امیر امرائی در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «پسری در تیمارستان بستریست و روند درمانش را طی می‌کند. او مطمئن است که دیوانه نیست، شک دارد که دیوانه نیست، ممکن است دیوانه باشد، دیوانه است.»

سایرعوامل این نمایش عبارتند از مدیر تولید و برنامه‌ریزی: بهنود محمدی‌پور، دستیار کارگردان: آتنا محمدی، منشی صحنه: شیما ملکی،
گروه کارگردانی: نوید حق‌بیان و کوروش شرفی، طراح صحنه و نور: محمد مروج، طراح لباس: هومر استودیو، طراح گریم: آتنا محمدی، طراح پوستر: هومر استودیو، طراح ماسک: هدیه هاشمی، مشاور رسانه و تبلیغات: نگار امیری، مدیر صحنه: میلاد ایمانی، مجری گریم: آذین معصومی، دوخت لباس: سونیا احمدی‌منش، معصومه زینالی و شیما ملکی، ساخت دکور: یاشار عطابخش، مجید گل‌محمدی، رامین کریمی، پوریا خوشبین و امیرعباس بابای خراسانی، ساخت تیزر: محمد مروج، تصویربردار: احمد طاهر، تدوین و اصلاح رنگ: دانیال نیک.

«شاه مردنی هیچ کجا» از یکشنبه ۶ شهریور تا ۸ مهرماه سال جاری ساعت ۱۸ در عمارت نوفل لوشاتو میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
پیش فروش سه روز نخست این نمایش از امروز دوشنبه ۳۱ مردادماه ساعت ۱۳ در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار