رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
  • السبت ۵ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 1 October

فیلم «دعوت» با فروش ناچیز ۷ میلیون دلاری توانست صدرنشین گیشه این هفته آمریکا شود. به نقل هالیوود ریپورتر، با وجود نمایش سه فیلم جدید در سینماهای آمریکا، کسی برای دیدن این فیلم ها به سینما نرفته است و به همین دلیل است که فیلم تریلر سونی با نام «دعوت» با فروش ناچیز ۷ میلیون دلاری […]

فیلم «دعوت» با فروش ناچیز ۷ میلیون دلاری توانست صدرنشین گیشه این هفته آمریکا شود.

به نقل هالیوود ریپورتر، با وجود نمایش سه فیلم جدید در سینماهای آمریکا، کسی برای دیدن این فیلم ها به سینما نرفته است و به همین دلیل است که فیلم تریلر سونی با نام «دعوت» با فروش ناچیز ۷ میلیون دلاری از ۳۱۱۴ سالن سینمای آمریکای شمالی که در اختیار داشت، در صدر جدول باکس آفیس آمریکا قرار گرفت.

«دعوت» به نوعی پایین‌ترین میزان فروش فیلم رتبه اول گیشه از ماه می ۲۰۲۱ یعنی زمانی که بیماری کووید افراد زیادی را در خانه نگه داشته بود، تاکنون است.

می توان گفت حالا دیگر این همه‌گیری نیست که مانع رفتن بیشتر مخاطبان به سالن‌های سینما می‌شود بلکه این فقدان گزینه های جذاب است که فیلمی را با فروش اندک به صدر رسانده است.

بر اساس گزارش کام‌اسکور، به طور کلی گیشه داخلی آمریکا تنها ۵۲٫۷ میلیون دلار در این آخر هفته کسب کرده است که بدترین نتیجه کلی گیشه آمریکا در چند ماه اخیر است.

انتظار می‌رود که روزهای بدِ گیشه حداقل تا اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر ادامه داشته باشد، یعنی تا زمانی که فیلم های «نگران نباش عزیزم» (۲۳ سپتامبر)، «پایان هالووین» (۱۴ اکتبر) و اقتباس از کتاب کمیک «بلک آدام» ( ۲۱ اکتبر) که در سینماها اکران شوند.

می توان گفت این اتفاق یک پایان ناامیدکننده برای تابستانی قدرتمند در سینما است که فیلم های پرفروش زیادی از جمله «تاپ گان: ماوریک»، «الویس»، «ثور: عشق و تندر» و «مینیون ها» را به چشم دید.

در این هفته ضمنا دو فیلم دیگر یعنی «سه هزار سال حسرت» جرج میلر و درام سرقتی «بریکینگ» با نقش اولی جان بویگا اکران شدند که نتیجه متوسطی داشتند و به ترتیب در رتبه های هفتم و سیزدهم جای گرفتند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار