رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
  • الأحد ۶ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 2 October
  • شنبه 12 شهریور 1401 - 13:07
  • کد خبر : 105592
  • هنر
  • چاپ خبر : نمایشگاه عکس اربعین در مرزهای ایران و عراق
انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌کند؛

نمایشگاه عکس اربعین در مرزهای ایران و عراق

آژانس عکس ایران ۴۰ عکس برگزیده از دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران را در چهار مرز مشترک ایران و عراق به نمایش می‌گذارد. به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آژانس عکس ایران به مناسبت فرارسیدن اربعین و همراه با راه‌پیمایی زائران کربلا، اقدام برگزاری نمایشگاه عکس در مرز‌های ایران و […]

آژانس عکس ایران ۴۰ عکس برگزیده از دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران را در چهار مرز مشترک ایران و عراق به نمایش می‌گذارد.

به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آژانس عکس ایران به مناسبت فرارسیدن اربعین و همراه با راه‌پیمایی زائران کربلا، اقدام برگزاری نمایشگاه عکس در مرز‌های ایران و عراق می‌کند.

آژانس عکس ایران به عنوان متولی بخش عکس انجمن سینمای جوانان ایران، طبق فراخوانی که به دفاتر انجمن ارسال کرده بود از تاریخ شنبه ۸ مرداد همزمان با آغاز ماه محرم تا چهارشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۱ اقدام به دریافت عکس‌های منتخب دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران با موضوع محرم و راهپیمایی اربعین کرده بود تا عکس‌های برگزیده را در مرز‌های ایران و عراق برای زائران کربلا به نمایش بگذارد.

طبق آمار اعلام شده، تعداد ۵۱۰ قطعه عکس از ۱۳۳ عکاس و از ۵۸ دفتر انجمن سینمای جوانان ایران برای حضور در نمایشگاه ارسال شده بود؛ موضوع این آثار، محرم، سوگواری برای امام حسین (ع) و راه‌پیمایی اربعین است.

میکائیل دیانی معاون ارتباطات و بازرگانی انجمن سینمای جوانان ایران، مسعود مدرسی مدیر روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، احمد کاوند مدیر آژانس عکس ایران و محسن آقالر مدیر انجمن سینمای جوانان ایران استان قزوین، به عنوان شورای انتخاب نمایشگاه عکس اربعین از میان ۵۱۰ عکس برگزیده ارسالی توسط دفاتر، ۴۰ عکس را برای نمایش در چهار مرز مشترک ایران و عراق انتخاب می‌کنند.

نمایشگاه عکس اربعین با نمایش ۴۰ عکس از تاریخ سه شنبه ۱۵ شهریور تا شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ به مدت یازده روز در مرزهای مهران، خسروی، چذابه و شلمچه برای زائران کربلا به نمایش گذاشته می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار