رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۳ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 29 September

فیلم «بلوند» به کارگردانی اندرو دامینیک در جشنواره ونیز با استقبال پرشور تماشاگران مواجه شد. به نقل از ورایتی، فیلم «بلوند» به کارگردانی اندرو دامینیک شب گذشته ۸ سپتامبر در حالی در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد که با تشویق ۱۴ دقیقه ای ایستاده تماشاگران در سالن نمایش مواجه شد. آنا دِآرماس ستاره نقش مریلین مونرو […]

فیلم «بلوند» به کارگردانی اندرو دامینیک در جشنواره ونیز با استقبال پرشور تماشاگران مواجه شد.

به نقل از ورایتی، فیلم «بلوند» به کارگردانی اندرو دامینیک شب گذشته ۸ سپتامبر در حالی در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد که با تشویق ۱۴ دقیقه ای ایستاده تماشاگران در سالن نمایش مواجه شد. آنا دِآرماس ستاره نقش مریلین مونرو در این فیلم نیز طی نمایش این فیلم که با استقبال مواجه شد در حال اشک ریختن بود.

در جریان فرش قرمز این فیلم که اواخر شب گذشته برگزار شد برد پیت ستاره هالیوود و یکی از تهیه کننده های فیلم نیز در کنار دامینیک، آنا دِآرماس، آدرین برودی و جولیان نیکلسون روی فرش قرمز ظاهر شد و غوغایی به راه انداخت.

درام زندگینامه ای «بلوند» که بر اساس رمانی به همین نام اثر جویس کارول اوتس ساخته شده است، به دلیل انتخاب دِآرماس در نقش مریلین مونرو که نماد هالیوود است، یکی از موردانتظارترین فیلم های این دوره جشنواره به شمار می آمد.

در جریان نمایش فیلم در شب گذشته، چهره آدریان برودی دیگر بازیگر فیلم نیز با چشمانی اشک آلود دیده می شد. برد پیت تهیه کننده فیلم نیز به وضوح خوشحال و خندان بود.

«بلوند» زندگی مونرو را از دوران کودکی با نام اصلی نورما جین تا رسیدن به جایگاه ستاره سینما به تصویر می کشد. بازیگران مکمل این فیلم شامل بابی کاناواله، آدرین برودی، جولیان نیکلسون، خاویر ساموئل و اِوان ویلیامز هستند. این فیلم  نخستین نمایش خود را در جشنواره فیلم ونیز امسال تجربه کرد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار