رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
  • السبت ۵ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 1 October

فیلم کوتاه «voice» به نویسندگی و کارگردانی علی عبداللهی و تهیه‌کنندگی حامد قریب به جشنواره اتوپیای آمریکا و جشنواره سانداسکرین ایتالیا راه پیدا کرد. به نقل از روابط عمومی، فیلم کوتاه «voice» به نویسندگی و کارگردانی علی عبداللهی و تهیه‌کنندگی حامد قریب به هجدهمین دوره جشنواره اتوپیای آمریکا راه پیدا کرد. هجدهمین دوره از این […]

فیلم کوتاه «voice» به نویسندگی و کارگردانی علی عبداللهی و تهیه‌کنندگی حامد قریب به جشنواره اتوپیای آمریکا و جشنواره سانداسکرین ایتالیا راه پیدا کرد.

به نقل از روابط عمومی، فیلم کوتاه «voice» به نویسندگی و کارگردانی علی عبداللهی و تهیه‌کنندگی حامد قریب به هجدهمین دوره جشنواره اتوپیای آمریکا راه پیدا کرد.

هجدهمین دوره از این جشنواره مستقل که هرساله فیلم‌ها را در در گرین‌بلت آمریکا نمایش می‌دهد، در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ نوامبر یعنی ۲۲ تا ۲۵ آبان ۱۴۰۱ برگزار می شود و برگزیدگان خود را معرفی می‌کند.

همچنین فیلم کوتاه «voice» به هفتمین جشنواره سانداسکرین ایتالیا نیز راه پیدا کرده است و هفتمین دوره این جشنواره که رویدادی معتبر مربوط به فیلم‌های هنجارشکن درباره صدا، موسیقی و یا موسیقی محور است، در تاریخ ۲۷ سپتامبر تا ۲ اکتبر یعنی ۲ الی ۷ مهر ۱۴۰۱ در راونا ایتالیا برگزار شده و برگزیدگان خود را معرفی می‌کند. در توضیح این جشنواره آمده است، صدا و موسیقی، تنها ساندترک یک فیلم نیستند، بلکه می‌توانند موضوع اصلی آن باشند.

فیلم کوتاه «voice» برشی از زندگی یک صدابردار سینما است که در حین رساندن مسافران، شب و روز را در یک ماشین و باشنیدن صداهایی که از زندگی عاشقانه خود ضبط کرده است، سپری می‌کند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «هانا: اگه یه روز دلت برام تنگ شه چیکار می‌کنی؟ ابی: صدات رو گوش می‌دم.»

ابراهیم عزیزی، هانا کامکار، خلیل ظروف‌چیان بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.

پخش بین المللی این فیلم را فرست اسکرین به مدیریت سولماز اعتماد برعهده دارد.

عوامل این فیلم عبارتند از حامد قریب تهیه‌کننده، شاهین طوفان مدیر فیلمبرداری، علی گورانی تدوین، محسن نانکلی صدابردار، حسین قورچیان صداگذار، امید روشن‌بین موسیقی، فربد جلالی اصلاح رنگ، محمد حسین قانع جلوه‌های ویژه، میثم اسلامی مترجم، هادی میثمی نوازنده ویلن‌سل، ناهید رضایی منشی صحنه، محمدرضا امینی، حمزه نصیری و محمد جواد کبیری گروه فیلمبرداری، علیرضا خضرایی عکاس، شادان کمیلی طراح گریم، کیان عزیزیان تدارکات، سهراب تیموریان سینه‌موبیل، سعید موسوی ساخت عروسک و پخش بین‌الملل: سولماز اعتماد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار