رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
  • الجمعة ۸ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Friday 2 December

برنامه زنده «رنگین کمان» به تهیه کنندگی فاطمه شیرازی مقدم در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید از روز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه تا پایان هفته ویژه موضوع بازگشایی مدارس تقدیم نگاه کودکان و خردسالان می شود. به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه قدیمی و پرمخاطب که از روز چهارشنبه تا جمعه از قاب […]

برنامه زنده «رنگین کمان» به تهیه کنندگی فاطمه شیرازی مقدم در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید از روز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه تا پایان هفته ویژه موضوع بازگشایی مدارس تقدیم نگاه کودکان و خردسالان می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه قدیمی و پرمخاطب که از روز چهارشنبه تا جمعه از قاب شبکه پنج تماشایی می شود، با تغییر در دکور، فرم و محتوای برنامه، بازگشایی مدارس را جشن می گیرد.
ویژه برنامه «رنگین کمان» قرار است با حضور کلاس اولی ها روانه آنتن شود و اجرای بخشی از برنامه توسط یک معلم با سابقه و خلاق پایه اول ابتدایی از بخش های دیدنی این برنامه است.
همچنین بازخوانی سرودهای نوستالژی ویژه این ایام و دعوت از گروه سرود یکی از بخش های متفاوت این برنامه است که در فواصل زمانی مختلف تقدیم بچه های ایران می شود.
اجرای مسابقه توسط عمو شکلات و پخش کارتون های مناسب فصل بازگشایی مدارس از دیگر بخش های رنگین کمان است که ویژه این ایام تدارک دیده شده است.
در برنامه «رنگین کمان» کلاس اولی ها از زیر طاق گل و قرآن به نیت سپری کردن سال تحصیلی خوب و پر از موفقیت بدرقه می شوند.
“رنگین کمان” کاری از گروه خانواده و کودک است که روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۵ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار