رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
  • الثلاثاء ۵ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Tuesday 29 November

مرکز پویانمایی صبا و شبکه دو سیما برای تولید پویانمایی ویژه ناشنوایان همکاری می کنند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ با توجه به این که در کشور تعداد زیادی از کودکان ناشنوا و کم شنوا هستند که محصولات فرهنگی بسیار اندکی برای آن‌ها تولید می‌شود، در همین راستا مرکز […]

مرکز پویانمایی صبا و شبکه دو سیما برای تولید پویانمایی ویژه ناشنوایان همکاری می کنند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ با توجه به این که در کشور تعداد زیادی از کودکان ناشنوا و کم شنوا هستند که محصولات فرهنگی بسیار اندکی برای آن‌ها تولید می‌شود، در همین راستا مرکز پویانمایی صبا با همکاری شبکه دو اقدام به باز تولید پویانمایی های مرکز صبا همراه با مترجم ناشنوایان کرده است.

این آثار برای کودکان کم شنوا یا ناشنوا تولید می شود تا بتوانند مانند سایر کودکان از آثار اختصاصی خود در آنتن رسانه ملی برخوردار شوند.

گفتنی است «جنگل فندق»، «آقا معلم و بچه ها»، «سلام بر ابراهیم»، «رعنا دختر دهقان»، «ماهی بادکنکی»، «گولوبولا»، «میچکا»، «قاصدک ها»، «جعبه جورواجور»، «همه جور ماجرا»، «همسایگان جنگل»، «کوچولوهای کنجکاو»، «دنیای آبی» و «معماهای فرید»  از جمله آثاری هستند که در این زمینه و با مترجم ناشنوا بازتولید می شوند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار