رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۲ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 26 November

شبکه سه سیما امروز و فردا دو فیلم سینمایی پخش می کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ فیلم های سینمایی «راه طولانی خانه» و «پس از فروش» دوشنبه و سه شنبه ۱۱ و ۱۲ مهر ماه از شبکه دو پخش می شود.  فیلم سینمایی «راه طولانی خانه» به کارگردانی […]

شبکه سه سیما امروز و فردا دو فیلم سینمایی پخش می کند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ فیلم های سینمایی «راه طولانی خانه» و «پس از فروش» دوشنبه و سه شنبه ۱۱ و ۱۲ مهر ماه از شبکه دو پخش می شود.

 فیلم سینمایی «راه طولانی خانه» به کارگردانی «سئونگ چئون»، دوشنبه ۱۱ مهر ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی کونگ گو سُل، کیونگ یئونگ لی و دین  داسون نبرد شخصی میان یک سرباز از کره جنوبی و یک سرباز از کره‌ شمالی را در واپسین روزهای جنگ کره، روایت می کند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «پس از فروش» به کارگردانی «مجید توکلی»، سه شنبه ۱۲ مهر ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: زوج جوانی برای خرید لوازم خانگی به فروشگاهی می روند که لوازم خانگی ایتالیایی به آنها ارائه می دهند با خدمات پس از فروش قلابی، با شکایت های متعدد خریداران به پلیس به علت کلاهبرداری این شرکت در جهت فروش لوازم خانگی و خدمات پس از فروش قلابی، در دستور کار پلیس جهت پیگیری و بررسی کلاهبرداری عوامل شرکت قرار می گیرد که …

وحید آقاپور، شهرزاد کمال‌زاده، میثاق زارع، محمدرسول صفری، هومن رهنمون، حمیدرضا معدن‌کن، صابر ناصری، فاطمه درباری، امیر تبریزی و مسعود چوبین در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار