رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۹ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 3 December

فیلم سینمایی «پری‌سا» به کارگردانی محمدرضا رحمانی در سی و چهارمین جشنواره فیلم جیرونا حضور خواهد داشت. به نقل از روابط عمومی، فیلم سینمایی «پری‌سا» چهارمین ساخته بلند محمدرضا رحمانی به تهیه‌کنندگی سعید سعدی در سی و چهارمین جشنواره فیلم جیرونا حضور خواهد داشت. سی و چهارمین جشنواره فیلم جیرونا (Girona Film Festival) از ٨ […]

فیلم سینمایی «پری‌سا» به کارگردانی محمدرضا رحمانی در سی و چهارمین جشنواره فیلم جیرونا حضور خواهد داشت.

به نقل از روابط عمومی، فیلم سینمایی «پری‌سا» چهارمین ساخته بلند محمدرضا رحمانی به تهیه‌کنندگی سعید سعدی در سی و چهارمین جشنواره فیلم جیرونا حضور خواهد داشت.

سی و چهارمین جشنواره فیلم جیرونا (Girona Film Festival) از ٨ تا ١٣ نوامبر (١٧ تا ٢٢ آبان) در شهر جیرونا اسپانیا برگزار می شود.

در خلاصه فیلم سینمایی «پری‌سا» آمده است: پری‌سا دختر جوان و زیبایی است که به دلیل ظاهر جذابش به عنوان مدل برای معرفی برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی کار می‌کند، اما فرد ناشناسی ناغافل روی صورت پری سا اسید می‌پاشد و نصف صورت او می‌سوزد و یک چشمش را از دست می دهد و…

عباس غزالی، بهاره افشاری، حمید گودرزی، ترلان پروانه، شقایق فراهانی، مارال فرجاد، صحرا اسداللهی در این فیلم سینمایی ایفای نقش می‌کنند.

پخش بین‌المللی این فیلم توسط چهارراه سینما به مدیریت سحر ناسوتی انجام می‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار