رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
  • الجمعة ۱۵ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Friday 9 December
شورای راهبردی اکران همزمان با "مهر سینمای ایران" تصویب کرد:

بلیط سینماها به مدت دو هفته نیم بها می شود

شورای راهبردی اکران همزمان با ایام ربیع الاول و مقارن با برگزاری جشن های “مهر سینمای ایران” در استان‌های مختلف کشور مصوب کرد سینماهای کشور از فردا به‌مدت دو هفته نیم بها شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان سینمایی؛ چهاردهمین جلسه شورای راهبردی اکران با حضور محمد خزاعی رئیس […]

شورای راهبردی اکران همزمان با ایام ربیع الاول و مقارن با برگزاری جشن های “مهر سینمای ایران” در استان‌های مختلف کشور مصوب کرد سینماهای کشور از فردا به‌مدت دو هفته نیم بها شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان سینمایی؛ چهاردهمین جلسه شورای راهبردی اکران با حضور محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی عصر روز گذشته در سالن نمایش و‌ جلسات شهید آوینی سازمان سینمایی برگزار شد.

غلامرضا موسوی، منوچهر شاهسواری، حبیب ایل بیگی، محمدقاصد اشرفی، علی سرتیپی، روح الله سهرابی، هاشم ‌میرزاخانی، محمدحسین جعفریان، محمدرضا فرجی، علیرضا اسماعیلی و محمد احمدی و یزدان عشیری از حاضران این جلسه بودند.

بر پایه این گزارش، در چهاردهمین جلسه شورای راهبردی اکران پیرامون شناسایی راهکارهای مختلف برای تداوم رونق و کمک به اقتصاد سینما، توسعه تعاملات با تلویزیون و شهرداری برای گسترش بسترهای تبلیغاتی فیلم ها و تدبیر شورای صنفی در چینش جدول اکران فیلم و غیره بحث و بررسی شد.

در این جلسه مصوب شد برای تقویت چرخه اکران فیلم‌ها ضمن بهره گیری از ظرفیت‌های تبلیغاتی تلویزیونی و تبلیغات شهری، همراه با جشن مهر سینمای ایران در استان‌ها و مناطق مختلف کشور، سینماها به صورت نیم‌بها پذیرای علاقمندان باشند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار