رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

«مارتین اسکورسیزی» قرار است یک سریال هم بر اساس رمان «دار و دسته‌های نیویورکی» تهیه‌کنندگی و کارگردانی کند. به نقل از ددلاین، «اسکورسیزی» پس از ساخت فیلم موفق «دار و دسته‌های نیویورکی» در سال ۲۰۰۲ با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو»، «دنیل دی‌ لوئیس» و «کمون دیاز»، این بار یک سریال را برای شبکه میرامکس بر اساس […]

«مارتین اسکورسیزی» قرار است یک سریال هم بر اساس رمان «دار و دسته‌های نیویورکی» تهیه‌کنندگی و کارگردانی کند.

به نقل از ددلاین، «اسکورسیزی» پس از ساخت فیلم موفق «دار و دسته‌های نیویورکی» در سال ۲۰۰۲ با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو»، «دنیل دی‌ لوئیس» و «کمون دیاز»، این بار یک سریال را برای شبکه میرامکس بر اساس رمان نوشته «هربرت اسبیری» بسازد که علاوه بر تهیه کنندگی، کارگردانی دو اپیزود اول را بر عهده دارد.

«برت لئونارد» نگارش فیلمنامه این سریال را بر عهده دارد که گفته می‌شود برداشت جدیدی از رمان «دار و دسته‌های نیویورکی» با شخصیت‌های جدیدی است که در نسخه سینمایی حضور نداشتند.

کتاب «دار و دسته‌های نیویورکی» به جرئیات درگیری میان دار و دسته‌های رقیب در نیویورک در میانه‌ها و اواخر سده ۱۸۰۰ میلادی پیش از ظهور و تسلط گروه‌های مافیایی آمریکایی-ایتالیایی در دوره ممنوعیت استفاده از الکل در دهه ۱۹۲۰ میلادی می‌پردازد.

فیلم «دارو دسته‌های نیویورکی» در سال ۲۰۰۲ در ۱۰ شاخه از جمله بهترین فیلم، کارگردانی و بازیگری مرد (دنیل دی-لوئیس) نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

جدیدترین مسستند ساخته «مارتین اسکورسیزی» با عنوان «بحران شخصیت: تنها یک شب» اخیرا نخستین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم نیویورک تجربه کرد و فیلم جدید او با عنوان «قاتلان ماه کامل» با حضور «دی‌کاپریو» نیز پیش‌بینی می‌شود در جشنواره کن سال آینده میلادی رونمایی شود. این فیلمساز کهنه‌کار در عرصه تلویزیون نیز تهیه‌کنندگی سریال «شیطان در شهر سفید» برای سامانه نمایش آنلاین «Hulu» را بر عهده دارد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار