رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
  • الجمعة ۲ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Friday 24 March
  • شنبه 23 مهر 1401 - 13:00
  • کد خبر : 108289
  • هنر
  • چاپ خبر : تمدید مهلت ارسال آثار به فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار

مهلت ارسال آثار به دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار به دبیری عبدالله مرتضوی تا ۱۵ آبان تمدید شد. به نقل از روابط عمومی، دبیرخانه دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار اعلام کرد مهلت ارسال آثار بخش‌های مختلف این فصل‌واره تا ۱۵ آبان تمدید شد. دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار به دبیری عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور […]

مهلت ارسال آثار به دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار به دبیری عبدالله مرتضوی تا ۱۵ آبان تمدید شد.

به نقل از روابط عمومی، دبیرخانه دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار اعلام کرد مهلت ارسال آثار بخش‌های مختلف این فصل‌واره تا ۱۵ آبان تمدید شد.

دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار به دبیری عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران که در فصل پاییز سال جاری برگزار می‌شود دارای بخش‌های سرود، نماهنگ، تئاتر خیابانی و صحنه‌ای، قصه‌گویی، موشن‌گرافی، کمیک‌موشن، انیمیشن، طراحی پوستر و عکس است.

«ایثار و ایثارگری در طول تاریخ ایران»، «شهدا و جانبازان و آزادگان دفاع مقدس»، «شهدای مدافع حرم ، مدافع امنیت و …»، «ایثار و شهادت در فرهنگ عاشورایی و رضوی»، «ایثار روستاییان و عشایر کشور»، «ایثار کادر درمان، آتش‌نشان‌ها»، «ایثار در قرآن کریم»، «شهدای مسجد» و «ایثار اجتماعی» موضوعات این دوره از فصل‌واره هستند.

علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود می‌توانند از طریق دبیرخانه فصل‌واره به نشانی خیابان شهید رجایی، قبل از بزرگراه آزادگان، مسجد حضرت ولی‌الله اعظم (عج)، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، طبقه دوم و شماره‌ تماس‌های‌ ۵۴۱۳۲۲۰۱ -۰۲۱ و پیام‌رسان‌های بله و ایتا ۰۹۳۰۱۸۰۲۵۷۸ اقدام کنند.

همچنین ارسال آثار از طریق نشانی اینترنتی c.p.issar@gmail.com نیز امکان‌پذیر است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار