رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۹ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 3 December

فصل جدید «بالان» بانگاهی نو به امیدبخشی در شبکه دو فصل جدید برنامه «بالان» با حضور مهمانان مختلف و با محوریت امیدبخشی از دوشنبه ۲۵ مهر از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این برنامه تلاش می‌کند با پرهیز از کلیشه‌های رایج و نصیحت‌محور، […]

فصل جدید «بالان» بانگاهی نو به امیدبخشی در شبکه دو

فصل جدید برنامه «بالان» با حضور مهمانان مختلف و با محوریت امیدبخشی از دوشنبه ۲۵ مهر از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این برنامه تلاش می‌کند با پرهیز از کلیشه‌های رایج و نصیحت‌محور، مخاطب را در بوته آگاهی، داوری و انتخاب قرار دهد .

«بالان» در هر قسمت میزبان مهمان‌هایی است که از جنس مردم و برخاسته از زندگی روزمره ، نیازها و شرایط آشنا و ملموس هستند ،وجه مشترک همه مهمانان برخورداری از امید و اعتقاد به امیدبخشی به دیگران است.
«بالان» مجری ثابتی ندارد بلکه در هر برنامه یکی از مهمان‌ها که از میان چهره‌های هنری شناخته شده، انتخاب شده‌اند وظیفه میزبانی را بر عهده دارند.

یکی از ویژگی‌های دیگر این مجموعه استفاده از آیتم‌های متنوع در آن است،از بخش‌های نمایشی کوتاه در ابتدای برنامه که با بازسازی موضوع محوری هر قسمت مخاطب را در شرایط انطباق ،همذات‌پنداری و همراهی قرار می‌دهد تا معرفی چهره ها ،فیلم های سینمایی و مستند و گفتگوهای صمیمانه با مردم که همه آنها در ارتباط با موضوع هر قسمت از برنامه طراحی شده‌اند.
مجموعه ترکیبی «بالان» به تهیه‌کنندگی وحید رستگار رامشه و کارگردانی احسان خزائی دوشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می گردد.

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار