رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۲ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 26 November

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان تبلیغات اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران به فیلم منتخب خود در سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران جوایزی را اهدا می‌کنند. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، عناوین ۴ وزارتخانه […]

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان تبلیغات اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران به فیلم منتخب خود در سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران جوایزی را اهدا می‌کنند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، عناوین ۴ وزارتخانه ، سازمان و مجموعه همراه با این رویداد سینمایی اعلام شد.

بر اساس این خبر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان تبلیغات اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران هریک فیلم برگزیده خود را در سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی و جایزه ویژه‌ای به آن اهدا خواهند کرد.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۱(۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲) برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار