رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۹ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 3 December

آتش تقی پور بازیگر تلویزیون و فیلم‌هایی سینمایی همچون «صحنه‌زنی»، «آتابای»، «خروج» که همچنان مانند جوانان در عرصه هنر فعال و تازه نفس است، درباره آخرین کار‌هایی که این روز‌ها انجام داده گفت: آخرین کاری که از من اکران شد، مربوط به فیلم «شین» بود و نقشم را هم دوست داشتم. وی همچنین درباره فعالیت […]

آتش تقی پور بازیگر تلویزیون و فیلم‌هایی سینمایی همچون «صحنه‌زنی»، «آتابای»، «خروج» که همچنان مانند جوانان در عرصه هنر فعال و تازه نفس است، درباره آخرین کار‌هایی که این روز‌ها انجام داده گفت: آخرین کاری که از من اکران شد، مربوط به فیلم «شین» بود و نقشم را هم دوست داشتم.

وی همچنین درباره فعالیت خود در عرصه تلویزیون نیز گفت: آخرین کاری که در تلویزیون از من پخش شد، خودخواسته بود. یک سریال هم دارم به نام «اپیدمی» یا «همه‌گیری» که ۱۰ قسمت آن پخش شده و حدود ۱۸ قسمت آن هنوز پخش نشده است و علت پخش نشدن آن را نمی‌دانم. علاوه بر این یکی دو پیشنهاد داشتم که خودم دوست نداشتم کار کنم.

تقی‌پور سپس درباره حال و هوای این روز‌های خود گفت: حال من هم تابعی از حال مردم است. متاسفانه در این یک ماه اتفاقاتی افتاد که اوقات همه را تلخ کرد  و دیگر جایی برای کارهای جدید و اخبار مربوط به آن نیست؛ در واقع خودم هم از خودم بی‌خبرم!

وی در پایان با لحن طنزآمیز همیشگی خود گفت: این خیلی بد است که برخی شرایط را طوری فراهم می‌کنند که باید یا آن طرفی باشی یا این طرفی. آرزو می‌کنم  این افرادی که دنبال دوقطبی‌سازی هستند سرعقل بیایند و مردم کشورمان را به خودی و غیرخودی تقسیم نکنند.

گفتی است؛ فیلم «شین» به نویسندگی و کارگردانی میثم کزازی و به تهیه‌کنندگی شهاب حسینی تولید سال ۹۷ است که در آن شهاب حسینی علاوه بر بازی، به عنوان مشاور کارگردان نیز در این پروژه سینمایی حضور دارد. متأسفانه به دلیل ناآرامی‌های اخیر نیز بسیاری از تهیه‌کنندگان و صاحبان فیلم، رغبت برای نمایش فیلم تازه خود ندارند و حدود ۲۰ روز است که فیلم جدیدی روی پرده سینما نیامده است.

همچنین، فصل اول سریال «همه‌گیری» یا اپیدمی  نیز که روایتگر دوران اوج کرونا و پیک پنجم به بعد است، در ۲۶ پخش شد و قرار است که فصل دوم آن به گفته تهیه‌کننده‌اش، سعید کمانی بعد از جام جهانی فوتبال پخش شود. گفتنی است؛ در فصل دوم این سریال مهدی فخیم‌زاده حضور ندارد و روند قصه مربوط به شخصیت دیگر این مجوعه است که محسن قصابیان نقش آن را بازی می‌کند.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار