رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۲ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 26 November
از تهیه و تولید و ژانر تا کارگردانی

حضور سه سینماگر در نشست‌های تخصصی «۳۹-۲۰»

نشست‌های تخصصی «۳۹-۲۰» با حضور سه سینماگر باسابقه کشورمان در سومین روز از سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران پی گرفته می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، در سومین روز از این رویداد محمدرضا مصباح در نشست تخصصی «تهیه و تولید» از سری نشست‌های تخصصی […]

نشست‌های تخصصی «۳۹-۲۰» با حضور سه سینماگر باسابقه کشورمان در سومین روز از سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران پی گرفته می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، در سومین روز از این رویداد محمدرضا مصباح در نشست تخصصی «تهیه و تولید» از سری نشست‌های تخصصی «۳۹-۲۰» تجارب خود را با هنرجویان به اشتراک می‌گذارد. این نشست از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۱۵ در پردیس سینمایی ملت   برگزار می‌شود. همچنین در نشست دیگر از این بخش از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۴۵ نشست تخصصی «ژانر، فرم، سبک(تفاوت‌ها و تشابه‌ها)» با حضور مجید شیخ‌انصاری میزبان علاقه‌مندان به فیلم کوتاه خواهد بود.

در سومین نشست تخصصی روز سوم جشنواره نیز احمدرضا درویش نویسنده و کارگردان سینما با موضوع «کارگردانی» تجارب و دانش خود را به مخاطبان نشست‌های تخصصی «۳۹-۲۰» منتقل می‌کند. این نشست تخصصی نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ در پردیس سینمایی ملت در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار