رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
  • الجمعة ۱۵ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Friday 9 December

برنامه صبحگاهی شبکه دو با عنوان «صبحانه ایرانی» روانه آنتن شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این برنامه از یک میز اصلی با حضور مهمانان مختلف و چندین میز تخصصی با عناوین گوناگون بهره می برد و با نگاهی عمیق‌تر به موضوعات مختلف سعی در بررسی تخصصی مباحث دارد. مجریان […]

برنامه صبحگاهی شبکه دو با عنوان «صبحانه ایرانی» روانه آنتن شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این برنامه از یک میز اصلی با حضور مهمانان مختلف و چندین میز تخصصی با عناوین گوناگون بهره می برد و با نگاهی عمیق‌تر به موضوعات مختلف سعی در بررسی تخصصی مباحث دارد. مجریان این برنامه وحید رونقی، مجید یحیایی و فاطمه افشاریان هستند.
میز تاریخ اسلام با کارشناسی حجت‌الاسلام طباخیان، میز سلامت (حکیم خیراندیش)، میز جهان (الهام عابدینی)، میز تاریخ معاصر (امیرحسین ثابتی)، میز سواد رسانه‌ای (محمد لسانی)، میز مصرف خانواده (نفیسه سادات موسوی)، میز طنز(محمدرضا شهبازی)، میز ورزش (مجید یحیایی) و … از جمله عناوین و موضوعات این برنامه هستند. کارشناس-مجریان این برنامه، تهیه گزارش میدانی، پلی‌بک، گفت‌وگو با مهمان برنامه و … را بر عهده دارد.
بخش خبرخوانی در این برنامه به گزارش‌های روزنامه‌های مختلف و تبادل نظر درباره آن و گفت‌وگوی تلفنی با نویسنده آن مطلب اختصاص دارد.
مهمانان میز اصلی این برنامه از چهره‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی همچنین اقشار و حرفه‌های مختلف انتخاب شده‌اند.
«صبحانه ایرانی» به تهیه‌کنندگی امیرعلی آزادی و سردبیری مهدی خانعلی‌زاده شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار