رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
  • الأربعاء ۱۳ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Wednesday 7 December

فیلم «بخارست» افتتاحیه اکران خود را با تا ساعت ۱۳:۱۵ روز سه شنبه ۲۴ آبان با ۲۷ میلیون رقم زد. فیلم سینمایی طنز «بخارست» به تهیه کنندگی علی طلوعی، کارگردانی سید مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی از سه شنبه ۲۴ آبان ماه در سینماهای سراسر کشور اکران شد و با اینکه انتظار می رفت […]

فیلم «بخارست» افتتاحیه اکران خود را با تا ساعت ۱۳:۱۵ روز سه شنبه ۲۴ آبان با ۲۷ میلیون رقم زد.

فیلم سینمایی طنز «بخارست» به تهیه کنندگی علی طلوعی، کارگردانی سید مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی از سه شنبه ۲۴ آبان ماه در سینماهای سراسر کشور اکران شد و با اینکه انتظار می رفت افتتاحیه خوبی را در روز نیم بهای سینماها داشته باشد ولی تا لحظه تنظیم این خبر بر اساس اطلاعات سایت سمفا سازمان سینمایی، نتوانسته است انتظارها را برآورده کند.

بر اساس اطلاعات و آمار رسمی، این فیلم از امروز در ۷۹ سال و ۲۰۵ سانس روی پرده رفته که حاصل آن فروش ۲۷ میلیون و ۵۳۰ هزار تومانی بوده است. این رقم به ازای فروش ۱۲۸۵ بلیت به دست آمده است. البته با توجه به ساعات اولیه اکران و فروش بلیت ها حتما به مرور رقم فروش این فیلم بالاتر خواهد رفت.

حسین یاری، پژمان جمشیدی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی، پونه عاشورپور، غزال نظر، ایمان صفا، وحید آقاپور، عرفان ابراهیمی، رضا بهبودی، غلامرضا نیکخواه و بابک کریمی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار