رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۴ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 8 December

رییس سازمان صداوسیما درباره همکاری با چهره های محبوب مردم در قاب تلویزیون توضیح داد.  پیمان جبلی رییس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در حاشیه جلسه هیات دولت درباره همکاری و بهره گیری از چهره های محبوب مردم در قاب تلویزیون توضیح داد و گفت: موضوع همکاری با چهره‌های تلویزیونی و رسانه‌ای یک موضوع چندوجهی است که ما […]

رییس سازمان صداوسیما درباره همکاری با چهره های محبوب مردم در قاب تلویزیون توضیح داد.

 پیمان جبلی رییس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در حاشیه جلسه هیات دولت درباره همکاری و بهره گیری از چهره های محبوب مردم در قاب تلویزیون توضیح داد و گفت: موضوع همکاری با چهره‌های تلویزیونی و رسانه‌ای یک موضوع چندوجهی است که ما به عنوان صداوسیما از ابعاد محتلف، آن را بررسی می‌کنیم تا بتوانیم به بهترین نحو از چهره‌هایی که مورد توجه مردم هستند، استقاده کنیم.

وی ادامه داد: شاید بشود با تدابیر و اقدامات مناسب تری چهره های محبوب مردم چه به واسطه حضور در صحنه های رسانه ای و یا اجتماعی، مورد توجه مردم قرار بگیرند.

رییس سازمان صداوسیما در پایان این گفتگوی ویدیویی با باشگاه خبرنگاران جوان از زیرمجموعه های صداوسیما خاطرنشان کرد: به عنوان تلویزیون برنامه ریزی دقیق‌تری برای استفاده بهتر و صیانت از چهره‌هایی که محبوب مردم هستند، انجام می دهیم تا بتوانیم از حداکثر ظرفیت چهره ها در خدمت سرگرمی و توجه سالم مردم بهره ببریم.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار