رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
  • الجمعة ۱۵ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Friday 9 December

سریال مستند ماجراجویی «بی نهایت با کریس همسورث» در دیزنی پلاس عرضه شد. به نقل از ورایتی، روز چهارشنبه ۱۶ نوامبر سریال «بی نهایت با کریس همسورث» محصول دیزنی پلاس منتشر شد. پیش از این کریس همسورث را در نقش ثور با نیروی فوق العاده اش بر پرده بزرگ دیده بودیم اما ستاره مارول در زندگی واقعی نیز برخی ویژگی های […]

سریال مستند ماجراجویی «بی نهایت با کریس همسورث» در دیزنی پلاس عرضه شد.

به نقل از ورایتی، روز چهارشنبه ۱۶ نوامبر سریال «بی نهایت با کریس همسورث» محصول دیزنی پلاس منتشر شد.

پیش از این کریس همسورث را در نقش ثور با نیروی فوق العاده اش بر پرده بزرگ دیده بودیم اما ستاره مارول در زندگی واقعی نیز برخی ویژگی های مافوق بشری دارد. در سریال «بی نهایت با کریس همسورث»  مجموعه جدید دیزنی‌پلاس که توسط دارن آرونوفسکی کارگردان فیلم «قوی سیاه» ساخته شده است، همسورث را می بینیم که درگیر چالش های شدیدی است که برای کمک به بدن انسان در برابر روند پیری طراحی شده است.

در خلاصه این مجموعه مستند ماجرایی آمده است: روشی متفاوت که ما می توانیم با آن برای مدت طولانی تری بهتر زندگی کنیم از جمله بازسازی آسیب ها، به حداکثر رساندن قدرت، ایجاد انعطاف پذیری، وارد کردن شوک به بدن، افزایش حافظه و مقابله با مرگ و میر است.

سریال «بی نهایت با کریس همسورث» که تیزر نهایی آن را می توانید در پایان این خبر تماشا کنید از روز ۱۶ نوامبر در سرویس دیزنی پلاس عرضه شد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار