رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲
  • الإثنين ۵ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 27 March

استیون اسپیلبرگ جایزه خرس طلای افتخاری برلین را دریافت می کند. به نقل از ورایتی، استیون اسپیلبرگ کارگردان نامدار آمریکایی برنده جایزه اسکار در هفتادوسومین دوره جشنواره بین المللی فیلم برلین با دریافت جایزه خرس طلای افتخاری تجلیل می شود. تازه ترین فیلم اسپیلبرگ با عنوان «فبلمن‌ها» نیز که به نوعی یک اثر نیمه خودزیستنامه است قرار است در […]

استیون اسپیلبرگ جایزه خرس طلای افتخاری برلین را دریافت می کند.

به نقل از ورایتی، استیون اسپیلبرگ کارگردان نامدار آمریکایی برنده جایزه اسکار در هفتادوسومین دوره جشنواره بین المللی فیلم برلین با دریافت جایزه خرس طلای افتخاری تجلیل می شود.

تازه ترین فیلم اسپیلبرگ با عنوان «فبلمن‌ها» نیز که به نوعی یک اثر نیمه خودزیستنامه است قرار است در جشنواره برلین سال آینده میلادی که بین روزهای ۱۶ تا ۲۳ فوریه برگزار می شود، به نمایش در بیاید.

مدیران جشنوار برلین در بیانیه ای درباره اهدای این جایزه نوشتند: استیون اسپیلبرگ با دوره کاری باورنکردنی نه تنها تماشاگران را در نسل های مختلف در سراسر جهان مسحور خود کرده است، بلکه معنای جدیدی به «سینما» به عنوان کارخانه رویاسازی بخشیده است.

مجموعه ای از فیلم های اسپیلبرگ نیز قرار است در بخشی به عنوان بزرگداشت این فیلمساز در جشنواره برلین آینده به نمایش در بیاید.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار