رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July
  • جمعه 11 آذر 1401 - 14:46
  • کد خبر : 111231
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «شراره» به تئاتر شهر بازمی‌گردد

کارگردان نمایش «شراره» اعلام کرد که این نمایش از ۱۸ آذر دور دوم اجراهای خود را در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌کند. محمد مهدی خاتمی کارگردان نمایش «شراره» که تا ۲۳ آبان در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه بود، درباره اینکه آیا اجرای این نمایش ادامه خواهد داشت یا نه، گفت: […]

کارگردان نمایش «شراره» اعلام کرد که این نمایش از ۱۸ آذر دور دوم اجراهای خود را در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌کند.

محمد مهدی خاتمی کارگردان نمایش «شراره» که تا ۲۳ آبان در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه بود، درباره اینکه آیا اجرای این نمایش ادامه خواهد داشت یا نه، گفت: ما تا ۲۳ آبان نمایش «شراره» را اجرا کردیم ولی به دلیل شرایط و همچنین بحث ترمیم راهروهای مجموعه تئاتر شهر اجرای‌مان متوقف شد و قرار است از ۱۸ آذر دور دوم اجراهای «شراره» را آغاز کنیم.

وی درباره وضعیت اجرای نمایش در شرایط کنونی جامعه، یادآور شد: متأسفانه شرایط برای اجرای تئاتر فراهم نیست و مخاطب با اطمینان خاطر نمی‌تواند در سالن حضور پیدا کند.

خاتمی تأکید کرد: وقتی قرار است نمایش چشمی به گیشه برای تأمین بخشی از هزینه‌های خود داشته باشد، در شرایط کنونی این امر میسر نیست. ما در گیشه توفیقی نداشتیم و نتوانستیم در جذب مخاطب موفق باشیم.

کارگردان نمایش «شراره» تصریح کرد: از ۲۹ شهریور سالن سایه در اختیار ما بود و دکور نمایش را در سالن نصب کردیم زیرا قرار بود از ۵ مهر اجرای عمومی خود را شروع کنیم. در همان ایام بود که شرایط جامعه تغییر کرد و اجرا به ۱۱ مهر، سپس اول آبان و در نهایت ۵ آبان موکول شد. به دلیل اینکه دکور نمایش را نصب و تمرین و هزینه برای اجرا کرده بودیم چاره‌ای جز اجرای نمایش نداشتیم.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: اگر دکور نمایش «شراره» را آماده نکرده بودیم ترجیح‌مان این بود که در شرایط دیگری اجرا رویم. البته این وضعیت از اجرا هم برای ما یک تجربه بود و تعداد مخاطبانی که در این شرایط در سالن به تماشای نمایش «شراره» نشستند برای ما ارزشمند است.

نسرین نکیسا، الهه پژوهی، تکتم اخجوانی، امینا خاتمی، مرجان علوی، مجتبی زادفر، پرویز گوهری‌راد، امیراحسان امیرپور، ویدا منصوری، مرتضی برزگرزادگان، محمدمهدی خاتمی، غلامرضا عارف نژاد، حامد وکیلی، شهرام مسعودی، بازیگران نمایش «شراره» هستند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار