رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

جکی چان ستاره سینمای جهان از تولید «ساعت شلوغی ۴» در همکاری با مایک تایسون خبر داد. به نقل از اسکرین دیلی، جکی چان روز گذشته ۸ دسامبر در جشنواره دریای سرخ عربستان سعودی فاش کرد که قرار است طی ملاقاتی با کارگردان «ساعت شلوغی ۴» درباره فیلمنامه جدیدترین قسمت از مجموعه کمدی اکشن «ساعت شلوغی» گفتگو کند. چان […]

جکی چان ستاره سینمای جهان از تولید «ساعت شلوغی ۴» در همکاری با مایک تایسون خبر داد.

به نقل از اسکرین دیلی، جکی چان روز گذشته ۸ دسامبر در جشنواره دریای سرخ عربستان سعودی فاش کرد که قرار است طی ملاقاتی با کارگردان «ساعت شلوغی ۴» درباره فیلمنامه جدیدترین قسمت از مجموعه کمدی اکشن «ساعت شلوغی» گفتگو کند.

چان گفت: در حال حاضر در مورد قسمت چهارم این مجموعه سینمایی صحبت خواهیم کرد اما باید بگویم فیلمنامه کار، درست پرداخته نشده است.

این بازیگر که در عربستان به سر می برد تاکید کرد قرار است کارگردان فیلم را که او نیز در عربستان است ملاقات کند و در مورد آن صحبت کنند. این ستاره سینما از کارگردان فیلم نامی نبرد.

سه قسمت اول «ساعت شلوغی» در سال های ۱۹۹۸، ۲۰۰۱ و ۲۰۰۷ توسط کمپانی وارنر به کارگردانی برت راتنر ساخته شدند. راتنر از ۲۰۱۷ و به دلیل اتهامات وارد شده در جریان جنبش من هم هیچ فیلمی را دیگر کارگردانی نکرده است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار