رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۴ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 5 February

رادیو در برنامه «خنده نقره ای» به بررسی فیلم کمدی «چشم و گوش بسته» می پردازد به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، مردی توسط یک زن تبهکار کُشته می‌شود و دو غریبه را به جرم قتل بازداشت می‌کنند. یکی صدای شلیک گلوله را شنیده اما صحنه قتل را ندیده‌است چون […]

رادیو در برنامه «خنده نقره ای» به بررسی فیلم کمدی «چشم و گوش بسته» می پردازد

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، مردی توسط یک زن تبهکار کُشته می‌شود و دو غریبه را به جرم قتل بازداشت می‌کنند. یکی صدای شلیک گلوله را شنیده اما صحنه قتل را ندیده‌است چون نابیناست. آن یکی هم فقط صحنهٔ قتل را دیده و صدای شلیک گلوله را نشنیده چون ناشنواست. آن‌ها یک صبح تا غروب فرصت دارند که از این مهلکه جان سالم به در ببرند،این داستان فیلم کمدی است به نام «چشم و گوش بسته»
فیلم چشم و گوش بسته به کارگردانی فرزاد موتمن یک فیلم کمدی و طنز می باشد که اکران خود را از آبان ماه ۹۸ در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است .

حضور امین حیایی و بهرام افشاری یکی از نکات خوب این فیلم ایرانی است که توانسته فضایی شاد و کمدی را ایجاد نماید
«خنده نقره‌ای» روز یکشنبه ۲۰ آذر مروری بر این فیلم کمدی دارد.
این برنامه با پخش سکانس هایی از این فیلم کمدی بررسی آن در بخش های مختلف می پردازد.
«شناسنامه، فیلم نامه و لغت نامه» عنوان آیتم های این برنامه است که در «شناسنامه »به معرفی عوامل ساخت فیلم کمدی می پردازد و در بخش «فیلم نامه» داستان فیلم را مرور می شود و بخش پایانی «لغت نامه» دیالوگ های مهم و ماندگار فیلم را یادآوری می شود.

«خنده نقره ای» به تهیه کنندگی مهدی استاد احمدو اجرای سجاد شهرابی شنبه تا چهارشنبه ساعت۱۸:۱۵ همراه مخاطبان می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار