رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

کارگردان فیلم «ملاقات خصوصی» گفت: این فیلم اصلا سانسور نشده و تقریبا همان نسخه‌ای است که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته اکران شده است. امید شمس در توضیح زمان اکران فیلمش ملاقات خصوصی (بهترین فیلم جشنواره فجر سال گذشته) بیان کرد: ملاقات خصوصی با ثبت قرارداد در شورای صنفی نمایش، اکران خود را از امروز چهارشنبه ۱۴ دی‌ماه آغاز […]

کارگردان فیلم «ملاقات خصوصی» گفت: این فیلم اصلا سانسور نشده و تقریبا همان نسخه‌ای است که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته اکران شده است.

امید شمس در توضیح زمان اکران فیلمش ملاقات خصوصی (بهترین فیلم جشنواره فجر سال گذشته) بیان کرد: ملاقات خصوصی با ثبت قرارداد در شورای صنفی نمایش، اکران خود را از امروز چهارشنبه ۱۴ دی‌ماه آغاز می‌کند.

وی ادامه داد: دوست نداشتیم که این فیلم در این شرایط و زمان حاضر اکران شود اما این موضوع در اختیار من نبود.

شمس توضیح داد: ملاقات خصوصی توقیف بود اما مهرماه مشکل توقیف آن رفع شد و قرار بود از هفتم مهرماه اکران شود اما به دلیل اتفاقاتی که در جامعه رخ داد صبر کردیم که شرایط تغییر کند و همچنان هم تمایلی به اکران فعلی آن نداشتیم اما در نهایت قرار شد اکران شود.

کارگردان فیلم سینمایی ملاقات خصوصی در پاسخ به این پرسش که این فیلم تا چه اندازه دچار تغییر شده است، اظهار داشت: این فیلم اصلا سانسور نشده و تقریبا همان نسخه ای است که در جشنواره فیلم فجر اکران شده است.

وی تصریح کرد: شاید تنها نکته ممیزی این بود که این فیلم بر اساس واقعیت ساخته شده بود اما این قسمت از فیلم برداشته شده است.

ملاقات خصوصی که سیمرغ بهترین فیلم جشنواره فجر سال گذشته را گرفته، داستان زندگی دختری به‌ نام پروانه است که با گرداندن مغازه‌ای در تلاش است تا خرج زندگی خانواده‌اش را تهیه کند. پروانه، با مردی به نام فرهاد آشنا می‌شود که به او ابراز علاقه می‌کند اما این تنها ابتدای راه است.

پریناز ایزدیار، هوتن شکیبا، ریما رامین‌فر، رویا تیموریان، سیاوش چراغی‌پور، نادر فلاح و پیام احمدی‌نیا در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ملاقات خصوصی طی ۱۰ روز نمایش مردمی در جشنوار فیلم فجر سال گذشته، موفق شد با حدود یک میلیارد تومان فروش، پرمخاطب‎‌ترین فیلم جشنواره در سینماهای مردمی باشد. این میزان استقبال سبب شده تا فیلم، یکی از امیدهای پررنگ گیشه امسال به حساب بیاید.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار