رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
  • الإثنين ۸ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 30 January

ویژه‌برنامه «آبیِ آرامِ بلند» با هدف تکریم خانواده شهدای مسیحی جمعه ۱۶ دی ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به صورت زنده از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این ویژه‌برنامه طی مراسمی ضمن تقدیر از خانواده شهدای مسیحی یاد و خاطره این شهدای […]

ویژه‌برنامه «آبیِ آرامِ بلند» با هدف تکریم خانواده شهدای مسیحی جمعه ۱۶ دی ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به صورت زنده از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این ویژه‌برنامه طی مراسمی ضمن تقدیر از خانواده شهدای مسیحی یاد و خاطره این شهدای گرانقدر را گرامی می‌دارد.

«آبیِ آرامِ بلند» با ساختار ترکیبی و اجرای هومن ستوده و عبدالرضا رضوی از حضور ۱۰ خانواده شهید مسیحی بهره برده و از ۵ تن از فعالین فرهنگی مسیحی نیز در این برنامه تقدیر خواهد شد.
پخش مستندی پیرامون شهدای یاد شده و مفاخر مسیحی مدعو، گفت‌وگو با کارشناسان مذهبی مسلمان و مسیحی، حضور خوانندگان اقوام ایرانی و … از دیگر بخش‌های این ویژه‌برنامه زنده تلویزیونی است.

«آبیِ آرامِ بلند» به تهیه‌کنندگی فاطمه زهرا بازاری و کارگردانی سیدمحمدرضا حسینی جمعه ۱۶ دی ماه از ساعت ۱۸:۰۰  تا ۲۰:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار