رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
  • السبت ۱۳ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 4 February

سریال «لژیونر» به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی مهدی فرجی از شنبه ۱۷ دیماه ساعت ۱۹ از قاب شبکه پنج تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این مجموعه ۲۰ قسمتی در ژانر طنز محصول سال ۹۶ است و هنرمندانی نظیر محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، […]

سریال «لژیونر» به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی مهدی فرجی از شنبه ۱۷ دیماه ساعت ۱۹ از قاب شبکه پنج تماشایی می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این مجموعه ۲۰ قسمتی در ژانر طنز محصول سال ۹۶ است و هنرمندانی نظیر محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، زهیر یاری، هلیا امامی، ساغر عزیزی، اتابک نادری، پیام احمدی نیا، آذین رئوف، حامد آهنگی و … در آن نقش آفرینی کرده اند.
بنا بر این گزارش، فیلمنامه سریال لژیونر که به قلم پیمان عباسی نوشته شده است، به حواشی ورزش پر طرفدار فوتبال می پردازد و روایتگر مسائل و موضوعات مورد علاقه جوانان پیرامون این رشته ورزشی است.
«لژیونر» روایت دو دوست به نام‌های بهمن (حسن پورشیرازی) و توفیق (محمدرضا شریفی‌نیا) است که مثل دو برادر به هم نزدیک هستند، اما از نظر شخصیتی بسیار از هم دورند. این دو دوست (بهمن و توفیق) در دو شاخه مختلف مرتبط با رشته ورزشی فوتبال فعالیت می کنند و…
سریال «لژیونر» از شنبه ۱۷ دیماه ساعت ۱۹ تماشایی می شود و تکرار آن همان شب ساعت ۲۳ و روز بعد ساعت ۱۳ تقدیم نگاه مردم عزیز خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار