رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی در مراسم «روز ملی قناد» از راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی «قناد تی‌وی» خبر داد. به نقل از اتحادیه دارندگان قنادی، علی بهره مند اظهار کرد: اتحادیه صنف قنادان طی سال های اخیر اهتمام ویژه خود را معطوف به این امر کرده است تا ارتقای جایگاه این صنف در کشور محقق شود. وی ادامه […]

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی در مراسم «روز ملی قناد» از راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی «قناد تی‌وی» خبر داد.

به نقل از اتحادیه دارندگان قنادی، علی بهره مند اظهار کرد: اتحادیه صنف قنادان طی سال های اخیر اهتمام ویژه خود را معطوف به این امر کرده است تا ارتقای جایگاه این صنف در کشور محقق شود.

وی ادامه داد: همواره آموزش و تکثیر هنر قنادی از دغدغه های ما بوده است همچنین تاسیس آموزشگاه قنادان و تجهیز مدرن آن در سطح برترین آکادمی های منطقه، از افتخارات ما به شمار می رود.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی اضافه کرد: امروزه رسانه و بهره مندی از فضای رسانه ای از نقاط قوت مجموعه هایی است که جهانی می اندیشند و ما نیز در این راستا موفق به راه اندازی تلویزیون اینترنتی «قناد تی وی» شده ایم که آثار آن مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: نوید این امر را می دهم که تهیه و آماده سازی اولین قسمت مستند قنادی ایران تحت عنوان « صد سال شیرین» که از سوی این تلویزیون تهیه شده، بسیار در خور توجه باشد.

بهره مند اظهار کرد: با بنیان گذاری مسابقات کیک های تجسمی ایران به صورت سالانه، نمایشگاه توانمندی قنادان کشور را در سطح ملی برگزار می کنیم. اتحادیه سال گذشته در مسابقات برون مرزی که در ترکیه برگزار شد، شرکت کرد و از بین ۷۷ کشور رتبه دوم را به دست آورد. امسال نیز یکی از واحدهای پرافتخار اتحادیه در مسابقات انگلیس شرکت و رتبه دوم را کسب کرده است.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی گفت: موفق شدیم مجوز نامگذاری روز قناد را از وزارت ارشاد و شورای فرهنگ‌ عمومی کشور اخذ کنیم و انشالله این نام در تقویم ملی ایران نیز نوشته خواهد شد.

همزمان با تلویزیون اینترنتی «قناد تی وی» از مستند «صد سال شیرین» نیز رونمایی شد.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار