رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
  • السبت ۱۳ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 4 February

جشنواره فیلم فجر در حالی چهل‌ویکمین دوره خود را آغاز می‌کند که خبرنگاران در پردیس سینما ملت و مهمانان خارجی در برج میلاد در این رویداد مهم سینمایی حضور خواهند داشت. پردیس سینمایی ملت بعد از وقفه ۲ ساله بار دیگر به عنوان میزبان جشنواره فیلم فجر انتخاب شده است و در این دوره قرار […]

جشنواره فیلم فجر در حالی چهل‌ویکمین دوره خود را آغاز می‌کند که خبرنگاران در پردیس سینما ملت و مهمانان خارجی در برج میلاد در این رویداد مهم سینمایی حضور خواهند داشت.

پردیس سینمایی ملت بعد از وقفه ۲ ساله بار دیگر به عنوان میزبان جشنواره فیلم فجر انتخاب شده است و در این دوره قرار است میزبان خبرنگاران، نشست‌های خبری و فوتوکال‌ فیلم‌ها باشد.

همچنین با توجه به برگزاری همزمان جشنواره فیلم فجر در بخش ملی و بین‌الملل و طبق سنوات گذشته میهمانان خارجی و بخش بازار جشنواره در برج میلاد برپاست که ورود برای برخی از اهالی رسانه با هماهنگی روابط عمومی جشنواره میسر خواهد شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، نمایش آثار بخش ملی، بین‌الملل، مستند و کوتاه در پردیس ملت برای اهالی رسانه برپاست.

روند برنامه ریزی جشنواره فیلم فجر در این دوره همان روند پیش از جدایی دو بخش ملی و بین‌الملل است، یعنی در زمانی که جشنواره در بخش ملی و بین الملل باهم برگزار می‌شد هیچ کدام از این دو (مهمانان خارجی و خبرنگاران) در یک سالن نبودند.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار