رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۷ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 29 January

برنامه «بالان» دوشنبه ۳ بهمن با حضور مهمانان مختلف به موضوع نقش امید در بهبود سرطان و بیماری‌های خاص می‌پردازد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در این قسمت از «بالان» با حضور علی اصغر پالوچ «همیار طبیعت» و مهدی جلالیان «فعال حرکتی و توسعه مهارت های اجتماعی»  به میزبانی […]

برنامه «بالان» دوشنبه ۳ بهمن با حضور مهمانان مختلف به موضوع نقش امید در بهبود سرطان و بیماری‌های خاص می‌پردازد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در این قسمت از «بالان» با حضور علی اصغر پالوچ «همیار طبیعت» و مهدی جلالیان «فعال حرکتی و توسعه مهارت های اجتماعی»  به میزبانی بهروز شکیبا به بررسی امیدبخشی به دیگران و تاثیر آن در زندگی افراد می پردازد .
این برنامه تلاش می‌کند با پرهیز از کلیشه‌های رایج و نصیحت‌محور، مخاطب را در بوته آگاهی، داوری و انتخاب قرار دهد. یکی از ویژگی‌های این مجموعه استفاده از آیتم‌های متنوع در آن است،از بخش‌های نمایشی کوتاه در ابتدای برنامه که با بازسازی موضوع محوری هر قسمت مخاطب را در شرایط انطباق ،همذات‌پنداری و همراهی قرار می‌دهد تا معرفی چهره ها ،فیلم های سینمایی، مستند و گفتگوهای صمیمانه با مردم که همه آنها در ارتباط با موضوع هر قسمت از برنامه طراحی شده‌اند.
مجموعه ترکیبی «بالان» به تهیه‌کنندگی وحید رستگار رامشه دوشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌ شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار