رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

فیلم سینمایی «غریب» که روایت زندگی شهید محمد بروجردی و وقایع کردستان است، چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه ساعت ۱۷:۳۰ به صورت ویژه با حضور کارگردان، تهیه کننده و عوامل در شهر کردستان اکران می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، علی اصغر دریایی مدیرکل فرهنگ […]

فیلم سینمایی «غریب» که روایت زندگی شهید محمد بروجردی و وقایع کردستان است، چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه ساعت ۱۷:۳۰ به صورت ویژه با حضور کارگردان، تهیه کننده و عوامل در شهر کردستان اکران می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، علی اصغر دریایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان اعلام کرد: «فیلم غریب» به کارگردانی محمد حسین لطیفی که فیلمی درباره وقایع کردستان در سال های ۵۸ و ۵۹ است و آغاز مسیری برای تبدیل شهید محمد بروجردی به مسیح کردستان شده است در دو سانس به صورت ویژه در پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران می شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اضافه کرد: «فیلم غریب» برای اولین بار قبل از اکران در شهر تهران روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه ساعت ۱۷:۳۰ در استان کردستان در اولین سانس به صورت ویژه اکران می شود. علاوه بر این فیلم،  ۱۹ فیلم دیگر با ۴۶ اکران در پردیس سینمایی بهمن سنندج سالن شماره یک و دو نمایش داده می شوند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار