رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲
  • الجمعة ۹ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Friday 31 March

همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد فیلم «گل‌های باوارده»به کارگردانی مهرداد خوش‌بخت به دلیل طولانی شدن مراحل فنی با وجود یک بار تعویق، باز هم به موعد مقرر برای پخش در سینمای رسانه نرسید. این فیلم قرار بود از ساعت ۱۹ امشب در پردیس ملت روی پرده برود اما برگزارکنندگان اعلام کردند که با یک ساعت تأخیر […]

همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد فیلم «گل‌های باوارده»به کارگردانی مهرداد خوش‌بخت به دلیل طولانی شدن مراحل فنی با وجود یک بار تعویق، باز هم به موعد مقرر برای پخش در سینمای رسانه نرسید.
این فیلم قرار بود از ساعت ۱۹ امشب در پردیس ملت روی پرده برود اما برگزارکنندگان اعلام کردند که با یک ساعت تأخیر و از ساعت ۲۰ پخش خواهد شد.اما در این ساعت نیز این فیلم برای خبرنگاران و اهالی رسانه روی پرده نرفت.

این در حالی بود که محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جواد اوجی وزیر نفت برای تماشای این فیلم به پردیس ملت آمده بودند. البته یک نسخه از فیلم که قابلیت پخش در یکی از سالن‌های پردیس ملت را داشت به صورت اختصاصی برای اولین دو وزیر کابینه و جمعی از مدیران جشنواره در حال پخش است.

فیلم «گل‌های باوارده» با نام قبلی «پالایشگاه» روایتی از وضعیت مهندسی نفت در جریان جنگ تحمیلی دارد و به دلیل پست‌پرداکشن سنگین هنوز نسخه نهایی آن آماده اکران نشده است.

لازم به یادآوری است چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از دوازدهم تا بیست و دوم بهمن به دبیری مجتبی امینی در حال برگزاری است.

اضافه می‌شود، لغو اکران فیلم سینمایی«گل ها باوارده» به دلیل مشکل فنی بود و قرار است زمان اکران جدید اعلام شود.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار