رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 32 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۰ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Wednesday 17 July

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «عشق کوفی» به کارگردانی حسن آخوندپور به روزهای پایانی نزدیک شده است. فیلمبرداری سریال «عشق کوفی»، به کارگردانی حسن آخوندپور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در مردادماه، آغاز شد. «عشق کوفی» روایتگر یک عشق در کوفه سال ۶۱ هجری قمری است و ماجرای آن تا واقعه کربلا و شهادت سیدالشهدا (ع) ادامه پیدا می‌کند. سریال «عشق […]

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «عشق کوفی» به کارگردانی حسن آخوندپور به روزهای پایانی نزدیک شده است.

فیلمبرداری سریال «عشق کوفی»، به کارگردانی حسن آخوندپور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در مردادماه، آغاز شد.

«عشق کوفی» روایتگر یک عشق در کوفه سال ۶۱ هجری قمری است و ماجرای آن تا واقعه کربلا و شهادت سیدالشهدا (ع) ادامه پیدا می‌کند.

سریال «عشق کوفی» یکی از محصولات جدید سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در شهرک غزالی ضبط خود را آغاز کرد و لعیا زنگنه، شبنم قربانی، سعید شریف، نادر سلیمانی، حسین سلیمانی و… از بازیگران این سریال تاریخی هستند.

لوکیشن‌های اصلی پروژه در شهرک غزالی بود که ۷۵ درصد کار در دکورهای مختلف آنجا انجام شد، بخشی نیز در شهرک سینمایی نور و حدود ۱۵ درصد کار هم در شهر آبادان فیلمبرداری می‌شود.

سازندگان مجموعه عشق کوفی تصمیم داشتند نسخه‌ای سینمایی از این سریال را با عنوان «نائله» به جشنواره فیلم فجر ارائه دهند که به دلیل طولانی شدن روند تصویربرداری این تصمیم محقق نشد.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار