رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۶ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Tuesday 28 March

نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما پیرامون سریال‌های سیما در نیمه دوم بهمن ماه ۱۴۰۱ نشان می‌دهد ۳۸,۴ درصد مردم در این ماه مخاطب سریال گیل دخت بودند. به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سریال گیل‌دخت که از شبکه‌های یک و آی فیلم روانه آنتن می‌شود با ۳۸٫۴ درصد بیننده خالص در صدر جدول پربیننده‌ترین […]

نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما پیرامون سریال‌های سیما در نیمه دوم بهمن ماه ۱۴۰۱ نشان می‌دهد ۳۸,۴ درصد مردم در این ماه مخاطب سریال گیل دخت بودند.

به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سریال گیل‌دخت که از شبکه‌های یک و آی فیلم روانه آنتن می‌شود با ۳۸٫۴ درصد بیننده خالص در صدر جدول پربیننده‌ترین سریال‌های نیمه دوم بهمن قرار دارد. بیننده خالص یعنی مخاطبانی که به هر نحوی از شبکه‌های یک و آی فیلم به صورت مجزا یا گاهی از یک شبکه، آن را دنبال کرده اند.

از میان بینندگان خالص سریال گیل‌ دخت نیز ۸۶٫۳ درصد در حد زیاد از آن رضایت داشته اند. سریال شهباز از شبکه یک با ۱۸٫۲ درصد، چشم بندی از شبکه ۳ با ۱۴٫۸ درصد و کتونی زرنگی از شبکه ۳ با ۱۳٫۸ درصد در رتبه‌های بعدی پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیونی قرار دارند.

نکته جالب توجه اینکه هر سه سریال صدرنشین روند رو به صعود در جلب نظر مخاطبان داشته اند. گیلدخت از مخاطب ۱۷٫۹ درصدی در اوایل آذر به ۳۸٫۴ درصد، شهباز از ۱۴٫۵ درصد در اوایل بهمن به ۱۸٫۲ درصد و چشم بندی از ۱۱٫۶ درصد در اواسط دی به ۱۴٫۸ درصد رسیده است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظرات

  • انگار گیل دخت رو یه بچه نوشته و بچه دیگه هم کارگردانی کرده.
    من از در خونه که میرم بیرون صد نفر میفهمند اون وقت این جا کاروان سرا هست گیلی می‌ره میاد تو عمارت اسماعیل رو‌ می بینه. دوتا اسیر آزاد می‌کنه می‌ره تو اتاق پیش مامانش چیز قایم می‌کنه میاره بیرون . می‌ره پیش باباش حرف میزنه. هیچ کس نمی‌بینه. همش تکرار . همش تکرار.آخین اخبار